reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek !!!!

Kasiu, niezły ten wozik, i kolorki śliczne, Bartuś będzie zadowolony na 100% . A co do kolorku, włoski tez ładne i b. twarzowe
 
reklama
Wyposażenie:

- Nowa wzmocniona rama,
- Przekładana i regulowana rączka,
- Hamulec,
- Najlepszy materiał exclusive wewnętrzna część nosidła

wyścielona jest bawełną, która jest przyjazna dla dziecka,
- Pięciopunktowe szelki bezpieczeństwa (łatwa
regulacja),
- Pompowane koła (szybki demontaż)
- Duży kosz na zakupy,
- Stabilna i miękka barierka (materiał obszyty folią),

- Regulowany podnóżek
- Torebka montowana na rączce,

- Budka z folią przeciwdeszczową,

- Pokrowiec na nóżki
- Znakomita amortyzacja.

- Gwarancja


 
No ladnie, tylko ja chcę kupić dwufunkcyjny, żeby potem można było zrobić spacerówkę no i nie może być ciężki, bo tachać będę na 2 piętro. Ale spoko, fajny :)
 
Jaszczurka, ja swojego chicco też będę targać na 4 piętro :( :( :( :( :( damy radę :) :) :) :) :)

Izabelka, dwufunkcyjny tzn. jaki? bo nie łapię ::) bo ja mam osobno gondolkę i spacerowkę, Jaszczurka ma zaś bez gondolki, a Ty chcesz jeszcze jakiś inny? Masz na oku już jakiś konkretny wózeczek? Nie mogę się doczekać, żeby wozić już malego na spacery :) Buziaki :)
 
reklama
Do góry