reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek !!!!

Puma

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Lipiec 2005
Postów
226
Hej dziewczynki:)
Macie już może jakies swoje typy dotyczące wózków??
Chcecie gondolkę a potem spacerówke czy np. dwa w jednym??
Nasz dzieciaczki urodzą się zima więc to chyba ma spore znaczenie...Czytam i czytam o tym wszystkim ale tylko coraz bardziej się zakręcam :)
Pozdrowionka i czekam na Wasze opinie :)
 
reklama
Witaj Puma!!
Ja mam już swój typ chce drivera xl z firmy implast nie wiem jeszcze czy 3-4 kołowy
na stronce www.implast.com.pl jest opis do tego dokupię fotelik i powinno byc ok!
Chciałam Quinny Buzz ale poprowadzilam go troche bo szwagierka ma i nie jestem zachwycona, skrzypi choć ma 2 miesiące
nie ma kosza na zakupy i kosztuje 3000 zł :(
Także jeśli nie znajde nic innego to kupię Implasta gadałam z babką która na zakupach miała ten wózek
i bardzo go sobie chwaliła!
Pozdrowionka!!
 
Karolla, moje dwie sąsiadki mają właśnie tego drivera i narzekają, że jest ciężki.
No chyba, że mieszkasz gdzies nisko, to co innego, Pozdrawiam.
Ja dla swojego maleństwa kupię chyba ocieplany wózeczek głęboki, a później jakąś porządną spacerówkę.
Tak mi się wydaje teraz, a co będzie później.... Zobaczymy
 
Sylwiu ja właśnie mieszkam na parterze, mam podjazd do wózka i mogę go nawet zostawić na klatce schodowej
juz zresztą jeden u nas stoi jest ochrona wiec nie powinno nic zginąc tak ponoć zapewniają ;D
takze waga nie ma dla mnie specjalnie znaczenia! Ale dzięki za info! :)
 
Karolla własnie,niestety ja musze szukac jakieś leciutkiego wózka bo mieszkam na trzecim pietrze :( Podobał mi się Impastu Buggybob ale jakoś nie jestem przekonana do trójkołowca.Ehhh mówie Wam zamęt straszny mam w głowie przez te pojazdy :) Pozdrowionka
 
Ja jak wiecie dziewczynki mam po Oarze Deltima Voyager wozek ladny fajny tylko niestety ciezki jak wiekszosc wozkow ,i jezeli ktos mieszka na pietrze ktoryms tam bez windy to nie polecam ,ze wzgledu na wage .Trzeba pamietac ze dzidiza bedzie z miesiaca na miesiac przybierac na wadze.
Sylwia twoj p[omysl jest naprawde super a nawet jesli mialabys od kogo pozyczyc gleboki wozek albo odkupic za grosze to super sprawa a potem na wiosne mozna juz kupic fajny spacerowy wozek .W zime i tak za wsiele z dzidiza na spacery sie jezdzic nie bedize bo wiadomo .
 
hej!!!

a ja chcę chicco 6WD tech, zamieścilam fotkę w wątku "wyprawka dla bejbusia", kosztuje ok. 1000zł. Jest lekki, 11,5 kg, a mieszkam na 4 piętrze bez windy. Ma gondolkę, spacerowka też mi się w nim podoba, nawet kolor już wybrałam- oliwkowy :) więxcej informacji o nim- w wyszukiwarce wystarczy wpisać "chicco- wózki". papa
 
reklama
Nausea, na początku z mężem zastanawialiśmy się nad trójkołowcem ale prowadziłam taki wózek i mi osobiście nie przypadł do gustu ale musisz sprawdzić i zobaczyc jak Tobie się jeździ. Generalnie takie wózki są troche lżejsze no i jakby mniejsze.
Myśmy się w końcu zdecydowali na wózek Mutsy,może nie jest tani ale mi si e bardzo podoba i jakościowo jest super i składa się tak,że można nim wjechac po schodach :)
Pozdrowionka :)
 
Do góry