reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek !!!!

Slyszalyscie cos na temat Breakera? Mnie ten sie bardzo podoba. Tylko nie jestesmy z mezem zgodni co do koloru. On chce szary, a ja niebieski. Wozek ma certyfikat jakosci, ktory uwazam za dosc wazny. Nie jest lekki, ale dosc normalnie-ciezki jak inne gondolki w tej cenie. Ma rozne dodatki i wyglada dosc solidnie. Nie wiem jak w praktyce, ale na necie nie widzialam zbyt wielu wypowiedzi na jego temat. Wiecie cos na ten temat?

http://www.babyactive.com.pl

kol9.gif
 
reklama
wpadlam do Was z wizyta z grudnia i widze ze temat wozkow nie tylko nam spedzal sen z powiek...My na poczatku dalismy sie zwariowac i patrzylismy tylko na najwyzsza polke. Przeszlismy prze Quinny, Mutsy, Jane po to zeby zakonczyc zakupy na Chicco 6WD Duo.
Uwazam ze super wozeczek (stoi jescze pusty w kartonie w piwnicy...) - co nie Bata?!. Lekki, spora gondola, super spacerowka, duza, rozkladana wygodnie, cieplutka co na przyszla zime jest b. waze, prowadzi sie super. Zobaczymy jak z lokatorem w srodku sie spisze ale ciesze sie ze pomimo ze mnie spokojnie stac na wydanie 3 tys na wozek nie dalam sie zwariowac i wydalam 1/3 tej ceny. A komercja robi swoje-latwo wpasc w sidla. Tylko ja uwazam ze nie warto.

Pozdrawiam serdeczie!
 
aga_sto też rozważamy kupno tego wózeczka - u nas kosztuje 670 zł., a ile u Ciebie?
Drugim wariantem jest TAKO ale one kosztują ok. 1000 zł.

 
u nas kolo 800zl. slyszalam jednak, ze na miescie sa rozne ceny, wiec mozliwe, ze mozna go dostac tez taniej. szoda, ze go od razu na tej stronce nie mozna zamowic, wowczas nie bylo by takich marz i roznic w cenie. pewnie z pierwszej reki od producenta bedzie za 500zl....
wydaje mi sie, ze w tej klasyfikacji cenowej jest najlepszej jakosci.
 
Pamciaw, cieszę się, że jesteś zadowlona z zakupu bo jak już dawno pisałam, też chcę kupić wózeczek Chicco 6wd :) jaki masz kolor? Papa
 
Kasia, ja mam bezyk z dodatkami brazu i pomaranczowa lamowka. Jest sliczny! Kolor nr 97 jakby ktos mial watpliwosci. tylko ze jak chcesz kupic ten model to sie bardzo spiesz bo one sie juz koncza i ich nie bedzie. A w zamian wszedl trojkolowiec za 2800....

Ja jestem zadowolona ale jeszcze go z dzidzia ni przetestowalam ale wczoraj dzwonila do mnie kolezanka ktora w ogole na trop tego wozia mnie naprowadzila tyle ze ona ma 4 pompowane kola. Zepsula jej sie raczka w tym jej, wiec na czas naprawy dostala zastepczy wlasnie 6 kolowy i powiedziala ze zaluje ze nie kupila 6 kolowego. Prowadzil jej sie fantastycznie, skretny, lzejsze, poreczniejszy i co najwaniejsze wchodzi spokojnie do bagaznika a ten jej musial miec zdjete kola zeby wejsc. A ze kola niepompowane? Na "po miescie" jak powiedziala to zbedna bzdura bo po miescie to wozek musi byc latwy do manewrow a nie terenowy. No i wg jej oceny jezeli mieszka sie w miescie a do lasu jezdzi sie w weekend na spacery (moj przypadek) to 6WD jest zdecydowanie lepszy. Wiec bardzo mnie zbudowala i ciesze sie bo przyznam ze tyle sie trabi o pompowanych kolach ze sie czasem zastanawialam czy dobrze ze nie mam pompowanych.

Ale ja nie kupilam pompowanych (pomimo pierwotnej checi) bo pani w sklepie poradzila mi wlasnie 6WD a nie inne duzo drozsze z pompowanymi, rozne marki w gre chodzily o czym juz pisalam. Pani byla bardzo rzeczowa i sensownie wytlumaczyla mi ze nie ma co szalec bo to tak jak kupienie samochodu terenowego z napedem na 4 kola zeby dojezdzac do pracy w centrum miasta mieszkajac rowniez w centrum miasta. Oczywiscie do pracy dojedziesz, ale zaplacisz za auto krocie, benzyny spalisz 2xwiecej, wywalisz fortune na ubezpieczenia itp...Fajne porownanie. Byla to dla mnie wazna podpowiedz bo nie sadze ze laska mogac sprzedac wozek za 3 kola polecalaby taki za tysiaka gdyby nie miala byc obiektywna.

Kasia a jaki ty kolorek szykujesz? Dobrze pamietam ze oliwkowy? Ale jaki to jest?
 
Pamciaw, wielkie dzięki za to co napisalaś. Bo my już zdecydowaliśmy się na 100% na ten wózeczek ale też zastanawialam się, że jak tyle jest zachwalania kół pompowanych to może rzeczywiście są one lepsze. Choć też uwaamy, że po mieście nie są nam tak bardzo potrzebne a u nas za 6WD przeważyla waga, bo mieszkam na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym czyli bez windy i wolę lżejszy wózeczek, poza tytm zależy nam żeby zmieścił się bez problemu do bagażnika bo często podróżujemy. Ja chcę kolor oliwkowy (taki najbliższy khaki) z beżem, ale zaprzyjaźniony pan w hurtowni kazał nam się wstrzymać bo w grudniu mają pojawić się te wózeczki z nowej kolekcji kolorystycznej a tam jest ponoć ładniejsze łączenie kolorów oliwki z beżem czyli takich jak my chcemy. Czekamy więc :) Cieszę się, ze jesteś zadowolona z zakupu. Mam nadzieję, że naszym dzieciaczkom będzie w ich piojazdach dobrze ;D Wielkie buziaki dla Ciebie i twojego maluszka, papa
 
hej:)

Właśnie z mężem zdecydowaliśmy się na ten wózeczek (myślę, że już na 100%)

Chicco Tech 6WD LX Duo kolor 87. Potem postaram się wkleić fotkę, papa







 

jak obiecalam daje zdjecie naszego nowego nabytku ,jest to zdjecie ze strony produzenta ale kolor i wszystkie akcesoria sie zgadzaja.
a jak zrobimy zdjecia realne to tez wstawie :)
pozdrawiam i mam nadzieje ze bedzie sie nam dobrze sprawowal ,mnie chodzilo przy wozku teraz szczegolnie o wysoka gondole a niska apacerowke :) i znalazlam .
 
reklama
dzioobek, fajny pojazd :) Prawdziwy mercedes ;D maluszkowi na pewno będzie w nim dobrze i wygodnie :) :) :)
A zdjęcie mojego wózka nie chce mi się wkleić :( ale się nie poddam ;) A w ogóle mieliśmy kupić wózek po urodzeniu maluszka ale decydujemy się zrobić to wcześniej jednak. Nie wniesiemy go jednak do domu, tylko poczeka sobie spokojnie u moich rodziców. Ja będę spokojna bo będę miała wymarzony wózeczek a z drugiej strony, będzie tak jak sobie obiecałam: nie pojawi się w domu przed urodzeniem Bartka, niby nie jestem przesądna, ale... Wilk syty i owca cała ;) ;D ;D
 
Do góry