reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

Mamusie ślicznie urządziłyście pokoiki dla maluszków :-)

a u mnie w maluszkowym teraz graciarnia, bo mąż jak byłam w szpitalu skończył remont pokoju (biedny od rana w pracy, zaraz po pracy do mnie do szpitala bez obiadu ani nic, poem do domu coś zjeść i do późna w nocy walczył z remontem :sorry2:) a na urządzenie maluszkowego czasu brakło :-( na razie łóżeczko stoi u nas w pokoju, chociaż mała i tak śpi z nami... ale mam nadzieję, że dzisiaj prześpi już u siebie, bo już 2 tygodnie śpię bez męża :szok:;-)

ja mam pytanko odnośnie ubierania maluszka. W domu ubieram małą w pajacyka, skarpetki i czapeczkę, a i tak jest jej zimno (chociaż mi pot leje się po plecach :baffled:) no i muszę ją optulać w kocyk, wtedy jest jej w sam raz, bo jak owinę we flanelową pieluszkę, to kark ma chłodny, a rączki to aż sine z zimna... no i już nie wiem co robić...
 
reklama
Mata, u Ciebie tez kwestia hormonkow, a dzidzia ma inna potrzebe ciepla. Moja Karolka byla spokojna dopiero jak bylo jej tak cieplo, ze az potowek dostawala. Opatulaj kocykiem. Widocznie ma takie potrzeby.
 
A mój Jasiek tylko w bodziaku z dł rękawem i skarpetach szczęśliwy i tylko się przeciąga - no i oczywiście przykrywam go kocykiem:-D
 
Magdziara ja mam podobna i naprawde jest super Kuba uwielbial wniej siedziec a pozniej synek mojej kolezanki. Teraz czas na Krystianka ale to chyba jest ona od 1miesiaca wiec jeszcze poczekam twn tydzien.

Lezaczek przy Kubie tez mialam najzwyklejszy a teraz maz kupil z wibracjami nieraz wlanczam Krystiankowi jego on uspokaja.
 
Ja pożyczyłam leżak taki jak Daruunia wkleiła, zobaczymy , poprzednio miałam mniejszy bo do moich pary metrów. Już się zrobiło ciasno :-):szok::-)
 
Mata ja to swoją przykrywam kocykiem ma body na krótki rękaw albo na długi i jeszcze pajacyk , też ma zimne rączki mimo że w domu upał
 
Marlenko ja dostałam taką nianię z monitorem oddechu (od mamy) i teraz to bez niej się nie ruszam. Maluszek śpi na górze a ja z odbiornikiem szaleje na dole w kuchni - nie musze targac małego za sobą ani latać co minutę na górę i sprawdzac czy śpi.
Niania to super sprawa - polecam :-D
 
reklama
ja dotad nei korzystalam -male - 46 m mieszkanko
ale teraz bede musiala sie zaopatrzyc - za ok 2 mies - uwazam ze to koniecznosc - tak jak piszecie - 2 pietra i kawal ogrodu

pokazcie swoje nianie Mamy :tak:
 
Do góry