reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

reklama
Ja Oli nie pokazywałam maty przez tydzień i dziś znowu ładnie się bawiła . Zasada działa - trzeba zabawkę na chwilkę schować by potem dziecko odkryło ją na nowo.
[/IMG]http:

U nas jest tak samo. Przynajmniej przy Wojtku. Ma ogromną radochę, jak znajdzie zabawkę, która przez jakiś czas był schowana.:-)
 
dzieki za namiary na stronki z krzeselkami
Magdziarka - gdzie znalazlas to krzeslo dan chair?? Najbardziej mnie jego cena interesuje - bo widzialam na allegro takie nowoczesne - ale ok 400-500 zl kosztowaly

polecam taka zabawke - choc jeszcze chwilke dla naszych malcow - ale starcza na dluugo - to w kontekscie tej wklejanej wczesniej
CHICCO STOLIK INTERAKTYWNY EDUKACYJNY 2W1 EXPRESS (456211161) - Aukcje internetowe Allegro

pianinko sie zdejumuje i wiesza za paski na lozeczku - super zabawka na teraz - do uderzania stopkami. A przy stoliczku moja niunia uczyla sie wstawac. Bawila sie nim od momentu gdy zaczela siedziec - bo ten blacik jest zdejmowany i kladlam go na samej podlodze
 
Milka świetna sprawa ten stoliczek :tak:

a jeśli chodzi o krzesełko firmy dan chair to na stronie producenta kosztuje 999 koron duńskich, czyli nieco ponad 500zł więc 399zł to jakoś dziwnie mało :sorry2:
 
reklama
Do góry