reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

widze ze juz na nowe foteliki sie przesiadacie...my jeszcze w maxi cosi
potem mam Deltima - ale nei kupujecie - nazywa sie maly podroznik - 9-25 kg... - to tak jakby ktos sie zastanawial

wpadam z zapytaniem do mam ktore maja juz krzeselka do karmienia - czy Wasze maluszki nie topia sie w nich i jak daja rade? Wlasnie sie zastanawiam czy juz nie kupic takiego z odchylanym oparciem - bo my do 6 mies na piersi lecimy - ale juz teraz w jadalni bym ja sobie w nim ulokowala - dla towarzystwa. Tylko nei wiem czy nei za wczesnie? Czy zda egzamin??
 
reklama
wpadam z zapytaniem do mam ktore maja juz krzeselka do karmienia - czy Wasze maluszki nie topia sie w nich i jak daja rade? Wlasnie sie zastanawiam czy juz nie kupic takiego z odchylanym oparciem - bo my do 6 mies na piersi lecimy - ale juz teraz w jadalni bym ja sobie w nim ulokowala - dla towarzystwa. Tylko nei wiem czy nei za wczesnie? Czy zda egzamin??

Moje krzesło będzie za 3 tygodnie ..to wtedy Ci powiem, czy Antoś w nie nie wpada.
 
Milka, ja mam po Wojtku takie krzesełko z odchylanym oparciem. Wojtek zasiadł w nim jak miał 7 miesięcy (wcześniej był karmiony w leżaczku) i to że było odchylane bardzo się sprawdziło.
My Stasia do krzesełka to jeszcze za jakiś czas posadzimy, bo na razie tylko cyś.

A co do fotelika samochodowego, to ja dopiero zmienię, jak Staś będzie miał rok (o ile w obecnym zmieści się przez cały ten czas). Fotelik 9-18 kg mamy maxi cosi i jest super. Dostanie go Staś, a Wojtek kolejny rozmiar.
 
Własnie mam problem, bo Michał mi się przestqaje mieśc w fotelik 0-13 ale ja mam taki bardzo gleboki i jest kijowy bo własnie dziecko szybko z niego wyrasta.
Marysia jezdzi w tym 9-18 a ma dopiero 13 i pól kilo i jest chyba za mała żeby się przesiąśc do tego największego. nie wiem co mam teraz zrobić. Michaś jest za mały zeby jezdzic przodem do kierunku jazdy a do tego on nie siedzi i mysle czy kupic nowy fotelik taki plytki 0-13 jakiś tańszy lub używany czy juz taki jak ktorac tu wklejała ten Graco ze mozesz tyłem i przodem i starcza na dluzej.
Nie wiem czy Michał za 3-4 miesiace nie wyrosnie mi z tego najmnijeszego fotelika bo on jest jednak dośc duży a Marysia to chyba długi jeszcze nie będzie gotowa do tego największego bo ona jest dośc drobna.
Jak myslicie?
 
Głuszku my będziemy kupowac fotelik 0-18, bo mała jak jest w grubszym ubranku, to nawet nie ma się jak ruszyć i jest jej niewygdnie, więc dłuższe trasy odpadają, główka troszkę już wystaje, no i wyciągnąć ją z nosidełka to sztuka :sorry2:

przyglądam się takim

NOWOŚĆ 2008 NOWY ZOOTY RIDER JUPITER 0-18 kg LUX (470343996) - Aukcje internetowe Allegro
FOTELIK SAMOCHODOWY 0-18 KG OKAZJA (466555157) - Aukcje internetowe Allegro
0-18 Super bezpieczny Miękka wkładka + GRATIS (470850162) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry