reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki itp.

Animka daj znać, jak kupisz ten wózek z linka o swoich wrażeniach. Ja też szukam niedrogiego wózka, a ten wygląda zachęcająco. Interesuje mnie to, czy pasuje on dla osób wysokich.
 
reklama
My już się zdecydowaliśmy na Mutsy Evo + fotelik Maxi Cosi + baza.
Głównym kryterium była wielkość po złożeniu i waga ale to wózek raczej do miasta bo ma piankowe koła.

Kurcze faktycznie ten Mutsy Evo jest wart zastanowienia. Poczytałam w necie, pooglądałam i jestem zachwycona. Przede wszystkim przekonuje mnie jego waga. Chyba jednak Maxi Cosi Mura pójdzie w odstawke... :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Soniafka poogladaj na zywo. Jak dla mnie w maxi cosi placi sie troche za firme i jest ciezki. Mutsy ma kilka modeli. Ja wybralam ten rowniez ze wzgledu na lamana raczke bo jestem dosc niska i mi latwiej ale z tego co pamietam Wy jestescie wysocy wiec moze podpasuje wam inny model np z teleskopowo wysuwana raczka.
 
Tak wiem, że jest kilka modeli ale właśnie Evo wydaje mi się najlepszy. Porównałam wagę tych dwóch wózków i naprawde jest duuuża różnica a ja będę musiała wózek wnosić na półpiętro więc te kilka kilogramów robi sporą różnicę. :sorry: Za 2 tygodnie będę w Polsce to oczywiście obejrze na żywo.
 
Hello!
Ja powiem,ze juz mam Mutsy 4rider z teleskopowa raczka ;-)
Mam od znajomej - bo oczywiscie po starszych dzieciakach juz dawno sie pozbylam (ale wlasnie wczesniej mialam Mutsy Urban Rider z 4 duzymi kolami...i byl super - wczesniej mieszkalismy na wsi)
Mi bardzo odpowiada Mutsy - mam do niego gondole, spacerowke i fotelik (ten ktory rozklada sie prawie na plasko)....
Kola w 4riderze sa 2 wieksze i 2 mniejsze (ja mam piankowe, ale moga tez byc z gumowymi)
Fajne jest,ze stelaz wozka mozna zlozyc razem z siedziskiem spacerowki - w starszych modelach trzeba bylo to sciagac przed zlozeniem - co bedzie ulatwieniem przy podrozowaniu samolotem...
Ja osobiscie polecam marke Mutsy....Evo tez jest fajne, ale niestety za drogi na moje obecne fundusze ;-)
 
Ja byłam ostatnio pooglądać wózki na żywo i zdecydowanie najbardziej podoba mi się jedo fyn. Boję się tylko trochę czy dam sobie radę z zakładaniem gondoli do nie jest na zatrzask tylko trzeba wsunąć tak dziwnie trochę...

Kara_13 ja również jestem za Jedo Fyn. Co do zakładania gondoli i tych zaczepów - można się przyzwyczaić, miałam wcześniej przy Mai wózek Roan Marita i tam identycznie się zakładało gondolę i spacerówkę, więc przy Fyn nie miałam problemu, tam zresztą tez nie.
Nie jest to trudne, nie oszukujmy się, jeżeli tylko to Cię martwi - te zaczepy, a reszta Ci w wózku odpowiada, to zdecydowałabym się na zakup.
 
Dzięki Alicja :) W zasadzie tylko obawy o to zakładanie powstrzymywaly mnie przed ostateczną decyzją :)

W takim razie muszę się tylko zdecydować ba kolor i zamawiam :)
 
Dzięki Alicja :) W zasadzie tylko obawy o to zakładanie powstrzymywaly mnie przed ostateczną decyzją :)

W takim razie muszę się tylko zdecydować ba kolor i zamawiam :)

kara_13 pochwal się gdzie zamawiasz wózek? w sklepie stacjonarnym, internetowym czy allegro? Ja planuję zamówić jakoś pod koniec maja, może w czerwcu, bo mamy remont inie ma gdzie trzymać.

Aha i z tego co się zorientowałam mamy polecają bardziej wersję Memo niż Classic i chyba na taką się zdecyduję. ;) Jak już zamówisz daj znać, ciekawa jestem jaki wybierzesz :)
 
reklama
Szczerze mówiąc to moje zamawiam to było trochę na wyrost ;) bardziej chodziło mi o to że już nie patrzę na inne... W ten weekend chciałabym poszukać w sklepach czy mają kolor który mi się podoba żeby go zobaczyć na żywo i wtedy będę szukać gdzie będzie najtaniej...
Jeśli chodzi o wersje to też raczej zdecyduje się na memo :)

Jak już zamówię to dam znać h co do szczegółów ale to jeszcze chyba chwilę zajmie bo mam namiary na sklep w którym podobno jest taniej niż w internetowych a będę miała okazję to niego pójść dopiero 26.04. Tak więc pewnie ostatecznie kupię wózek w okolicach maja....
Będę relacjonować na bieżąco :) Ty też daj znać jak znajdziesz jakieś promocje na ten wózek
 
Ostatnia edycja:
Do góry