reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki i foteliki

ja wiem z doświadczenia, że jak jest duży wiatr nie wychodzi się z malutkim dzieckiem jak nie trzeba. mówie o dużym wietrze, juz bardziej zdrowo jest wyjsc na mróz a na wiatr nie radzę. po takich spacerkach dzieci zaczynaja chorować a podczas mrozu nie
 
reklama
:szok: Ja nie wiedzialam ze mam czekac ze spacerkami na pierwszy poszlismy w tydzien po porodzie :zawstydzona/y: pogoda byla sliczna wiec nawet nie pomyslalam, ze cos moze jej sie stac. Tak chodzimy sobie na spacerki codziennie dopoki pogoda jest ladna, jest slonko i okolo 18 stopni.
 
NO WŁĄSNIE - moja sąsiadka dzien po wyjściu ze szpitala poszła już z córą na spacer... lato było i upały ale odpowiednio zabezpieczyła małą przed słońcem i wiśta wio... ja myśle, ze jak mój synek łaskawie raczy opuscić brzuch to po tygodniu bede wietrzyc a po dwóch przy względnej pogodzie wyjdziemy na dwór...
KAczusiu jak masz taką piękną pogodę - to masz rację - korzystajcie z niej!
 
Tak, tak - potwierdzam - z Szymonem wyszłam na dwór już w pierwszym tygodniu po porodzie - była taka piękna pogoda - też się urodził w październiku. Z Tomkiem w zeszłym roku w lipcu tak samo - chodziłam z rodzicami na działkę i chłopak spał jak suseł na świeżym powietrzu.
 
Ja z Adasiem wróciłam do domu w sobotę a już w poniedziałek byliśmy na pierwszym spacerku...
Ale to była połowa sierpnia i było baaaaaaaaaardzo gorąco. Piękne słoneczko nam świeciło.:-)
 
A ja miałam już raz polski wózek na pompowanych kołach z przekładana rączką i co? Okazało się że jak się rączkę przełoży to już w ogóle nim jechać się nie da, bo strasznie ciężko się num manewrowało, był to wózek firmy Polak, model Orion, ajesli chodzi o pompowane koła to ciagle dętki wymieniałam. Tym razem skuszę się na Chicco wielofunkcyjny, trójkołowy S3. Na allegro są prawie 800 zł. tańsze niż w sklepie, mam też małą spaxerówkę po moim synku chicco i sobie chwalę bo waży tylko 4 kg i zawsze zabierałam ten właśnie wózek jak jechalismy gdzieś samochodem.
Heh, wózki to faktycznie temat rzeka :) a jaką nianię elektroniczną byście poleciły? czy taka będzie wystarczająco dobra Link do: Niania elektroniczna Vtech VM2251
 
reklama
Moim zdaniem lepsza jest niania elektroniczna Kinder z kamerką jest tańsza ponad stówe a oferuje to samo ;)
 
Do góry