reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki ,łózeczka dla naszych pociech

reklama
A co powiecie na ten wózek?
SUPER TANIE WÓZKI Z FOTELIKIEM + 3 GRATISY+FOLIA (numer 367343397)
SUPER EKSKLUZYWNY WÓZEK SAFARI TRAVEL+FOTELIK ! (numer 367463930)
Nie moge znaleźć tego co jest w moim mieście ale jak znajde wkleje link.
 
Hej! Nareszcie moge wkleić fotke wózka, który dzidzius dostał juz od moich rodzicow. Dodatkowo posiada wkładke dla noworodka i ochraniacz na nózki. Jest duzy ale na szczęście nie musze sie przejmować rozmiarami i waga.
 

Załączniki

  • 338716081.jpg
    338716081.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 79
Anula sliczny wozio :-)

Minisia ten ostatnio TORENT dalas mi do myslenie jest super taki jak jak chce i nie jest drogi :-)
Mam nadzieje ze nie zdrozeje jak ja bede chciala go kupic :-)
 
reklama
Anula - prezent ekstra. Gratuluję!

Jeśli chodzi o zakup wózka, to szczerze polecam zobaczyć najpierw na żywo. Kupiłam w zeszłym roku spacerówkę na allegro, bo mi się spodobała wizualnie. Wózek okazał się wyprodukowany w Chinach. Co prawda wiosnę i lato w niej przetrwaliśmy, ale z duszą na ramieniu. Teraz mam tak, że szkoda wyrzucić i strach komuś oddać nawet za darmo. Najlepiej obejrzeć i zamówić gdzie taniej. W internecie też trzeba zwracać uwagę czy towar ma polską gwarancję. Nieraz super okazję pochodzą z Czech albo Słowacji i różnią się tym, że mają nieznaczącą dla nas wszywkę, ale jak coś się stanie, to polski serwis tego nie naprawi - tak słyszałam.
 
Do góry