reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Wózki-spacerówki

Kiedy Twoje dziecko zaczęło jeździć w parasolce?

• <4 miesiące

Głosów: 4 10,3%
  • 4-6 miesięcy

Głosów: 5 12,8%
  • 6-9 miesięcy

Głosów: 9 23,1%
  • 9-12 miesięcy

Głosów: 5 12,8%
  • 12-18 miesięcy

Głosów: 12 30,8%
  • 18-24 miesiące

Głosów: 4 10,3%
  • >24 miesiące

Głosów: 0 0,0%

• Wszystkich głosujących
    39

Agnieszka H.

Listopadowa mamusia '07
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Kiedy przesadziłyście Wasze dzieci do lekkich spacerówek, składanych jak parasolki?
Mam na myśli coś w stylu:

reklama

Mada80

Fanka BB :)
Miasto
Czestochowa
Rozwiązania
0
Parasolka to wozek ktoremu nie da sie opuscic oparcia,natomiast ten wozek ze zdjecia to po prostu spacerowka-lekka ale ma rozkładane oparcie.Ja własnie do takiego przesadziłam coreczke jak miała 5 miesiecy,z tym,ze posadziłam ja w tym wozku dopiero dwa miesiace pozniej kiedy zaczeła siedziec samodzielnie.Do tego czasu woziłam ja na lezaco-zazwyczaj na spacerach spała:tak:

Marta1981

Rodzyneczka
Miasto
miasto sexu i biznesu
Rozwiązania
0
My jeszcze jeździmy 3-funkcyjnym(rama stalowa) a po Olku mam spacerówkę PRO BABY z rozkładanym oparciem i podnóżkiem(rama aluminiowa):tak:.Jak będzie cieplej to się przesiądziemy,bo jest lżejsza o 12 kilo i zwrotniejsza a poza tym nie zjeżdża na boki jak model Asia Wózkoland:wściekła/y::angry:

Agnieszka H.

Listopadowa mamusia '07
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Ehh, wkleiłam zdjęcie na łapu capu... Miałam na myśli wózek składany jak parasolka, ale z regulowanym oparciem.
Wklejam fotki jeszcze raz:

To jest parasolka, która rozkłada się zupełnie na płasko. I takie cudo mam na myśli. Przepraszam za to pierwsze, wadliwe zdjęcie.

bumtarar

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja ze względu na porę roku dopiero teraz kupuję lekką spacerówkę. Do tej pory córka (11 mies.) jeździła w Peg Perego Atlantico, ale to jest duża spacerówka na ramie z gondoli, ale przynajmniej w zimie było jej ciepło.

olala__

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
ja mam PEG PEREGO PLIKO P3. Asia zaczęła jeździć tym wózkiem miesiąc temu czyli jak miała roczek, ale ten wózek ma rozkładane na płasko oparcie.

MamaNastki

Mamusie październikowe 07
Miasto
Aberdeen
Rozwiązania
0
tak szczerze to ja swoja core "wsadzilam" do spacerowki mamas&papas z regulowanymi pleckami jak miala miesiac.Dlatego ze gleboki wozek a dokladnie wklad gleboki wydawal mi sie za maly dla niej a poza tym mala normalnie spala w koszu wiklinowym i nie bardzo pasowal jej gleboki wozek:tak:.W spacerowce zrobilam jej spiworek z grubego kocyka i tak jezdzila do niedawna bo od ponad miesiaca mamy dla niej spacerowke taka:
HAUCK ROADSTER SL 3 WHEELER PUSHCHAIR BUGGY PRAM BABY on eBay, also, Pushchairs Prams, Pushchairs Prams, Baby (end time 30-Mar-08 23:30:00 BST)
niuni nic nie jest i jest bardzo zadowolona a spacerowka sprawuje sie superancko:sorry2:.

MamaNastki

Mamusie październikowe 07
Miasto
Aberdeen
Rozwiązania
0
Zapomnialam dodac ze Anastasia siedzi sama wiec nie mam najmniejszego problemu z wozeniem jej w tej spacerowce bo jak chce spac to ja opuszczam na maxa i dzidzia spi :happy:

reklama

Annie

Mama Bartka i Tomka
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Agnieszka, mi też podoba się ta parasolka Maclarena. Jesteś zadowolona? Warto kupić?

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Agunia1401 Marcóweczki 2020 2
Ennis92 Lipcowe mamy 2019 296
Ewela2805 Październikowe mamy 2018 7
HappyElephant Grudniowe mamy 2018 3
zielonooka90 Październikowe mamy 2018 51

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania