reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki-spacerówki

Kiedy Twoje dziecko zaczęło jeździć w parasolce?

  • <4 miesiące

    Głosów: 4 10,3%
  • 4-6 miesięcy

    Głosów: 5 12,8%
  • 6-9 miesięcy

    Głosów: 9 23,1%
  • 9-12 miesięcy

    Głosów: 5 12,8%
  • 12-18 miesięcy

    Głosów: 12 30,8%
  • 18-24 miesiące

    Głosów: 4 10,3%
  • >24 miesiące

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    39
Kiedy przesadziłyście Wasze dzieci do lekkich spacerówek, składanych jak parasolki?
Mam na myśli coś w stylu:
hula_pink.jpg
 
reklama
Parasolka to wozek ktoremu nie da sie opuscic oparcia,natomiast ten wozek ze zdjecia to po prostu spacerowka-lekka ale ma rozkładane oparcie.Ja własnie do takiego przesadziłam coreczke jak miała 5 miesiecy,z tym,ze posadziłam ja w tym wozku dopiero dwa miesiace pozniej kiedy zaczeła siedziec samodzielnie.Do tego czasu woziłam ja na lezaco-zazwyczaj na spacerach spała:tak:
 
My jeszcze jeździmy 3-funkcyjnym(rama stalowa) a po Olku mam spacerówkę PRO BABY z rozkładanym oparciem i podnóżkiem(rama aluminiowa):tak:.Jak będzie cieplej to się przesiądziemy,bo jest lżejsza o 12 kilo i zwrotniejsza a poza tym nie zjeżdża na boki jak model Asia Wózkoland:wściekła/y::angry:
 
Ehh, wkleiłam zdjęcie na łapu capu... Miałam na myśli wózek składany jak parasolka, ale z regulowanym oparciem.
Wklejam fotki jeszcze raz:
XT2.jpg

XT1.jpg


To jest parasolka, która rozkłada się zupełnie na płasko. I takie cudo mam na myśli. Przepraszam za to pierwsze, wadliwe zdjęcie.
 
Ja ze względu na porę roku dopiero teraz kupuję lekką spacerówkę. Do tej pory córka (11 mies.) jeździła w Peg Perego Atlantico, ale to jest duża spacerówka na ramie z gondoli, ale przynajmniej w zimie było jej ciepło.
 
ja swojego synka dalam do spacerowki laski jak mial 9 miesiecy
tak to wqyglada fotka ponizej
 

Załączniki

  • szymcio na dworku.jpg
    szymcio na dworku.jpg
    66,6 KB · Wyświetleń: 102
  • szymcio na dworku3.jpg
    szymcio na dworku3.jpg
    78,2 KB · Wyświetleń: 105
ja mam PEG PEREGO PLIKO P3. Asia zaczęła jeździć tym wózkiem miesiąc temu czyli jak miała roczek, ale ten wózek ma rozkładane na płasko oparcie.
 
tak szczerze to ja swoja core "wsadzilam" do spacerowki mamas&papas z regulowanymi pleckami jak miala miesiac.Dlatego ze gleboki wozek a dokladnie wklad gleboki wydawal mi sie za maly dla niej a poza tym mala normalnie spala w koszu wiklinowym i nie bardzo pasowal jej gleboki wozek:tak:.W spacerowce zrobilam jej spiworek z grubego kocyka i tak jezdzila do niedawna bo od ponad miesiaca mamy dla niej spacerowke taka:
HAUCK ROADSTER SL 3 WHEELER PUSHCHAIR BUGGY PRAM BABY on eBay, also, Pushchairs Prams, Pushchairs Prams, Baby (end time 30-Mar-08 23:30:00 BST)
niuni nic nie jest i jest bardzo zadowolona a spacerowka sprawuje sie superancko:sorry2:.
 
Zapomnialam dodac ze Anastasia siedzi sama wiec nie mam najmniejszego problemu z wozeniem jej w tej spacerowce bo jak chce spac to ja opuszczam na maxa i dzidzia spi :happy:
 
reklama
Do góry