reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki-spacerówki

Kiedy Twoje dziecko zaczęło jeździć w parasolce?

  • <4 miesiące

    Głosów: 4 10,3%
  • 4-6 miesięcy

    Głosów: 5 12,8%
  • 6-9 miesięcy

    Głosów: 9 23,1%
  • 9-12 miesięcy

    Głosów: 5 12,8%
  • 12-18 miesięcy

    Głosów: 12 30,8%
  • 18-24 miesiące

    Głosów: 4 10,3%
  • >24 miesiące

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    39
Wozek heh TEMAT RZEKA .... sama przez niego przechodzilam i co by sie ne kupilo to zawsze sa jakies minusy wozka ...
Co do wozkow trojkolowych nic ne mam zawsze mi sie podobaly ale majac juz doswiadczenie z pierwszym dzieckiem gdzie patrzalam na wyglad wozka a ne jego funkcjonalnosc teraz dokonalam zakupu z glowa i do moich potrzeb ...
KAzdy wybiera dla siebie wozek odpowiedni ... Mi zalezalo na tym aby wozek byl w miare lekki i maly po zlozeniu bo podrozujemy z dzieckiem ... Zwracalam na spacerowki typowe laski gdyz one maja dwie raczki a gdy dziecko jest male a nawet dwu latki spia na spacerq wiec rozkladamy wtedy oparcie do pozycji lezacej i wtedy niestety do kossza juz ne mamy dostepu a majac dwie raczki (laski) zawsze cos mozna na nich powiesic... Ja mam takze starsza corke ktora zawsze tez cos zabiera na spacery np hulajnoge i kierownice od hulajnogi zawieszam na jedna raczke laski...
Moja znajoma ma taki wozek jak TY chcesz kupic i bylam z nia kiedys na zakupach z dziecmi i niestety jak dziecko siedzialo to zakupy mialo za plecami a jak spalo to lezaly one mu na nozkach - no ne zbyt wygodne ...
Ale sa plusy tego wozka papowane kolka dziecko ne czuje wtedy kazdego kamyszka na chodniku a minus to znowu to ze nie ma skretnego przedniego kola....
Duzym plusem tego wozka jest jego fajny wyglad , cena przystepna wiec jesli ne wykorzystujesz bardzo funkcjonalnie wozka np na zakupy i dalsze wycieczki to zakup bedzie sluszny..
Aaa ja zakupilam wozek CONECO SOLAR ze wzgledu na jego masywny stelarz i oczywiscie postawe wozka typowej laski no i wysokie oparcie gdzie dziecko dlugo pospi sobie wygodnie.. hehe ale sa tez minusy tego wozka np masywny stelarz do ktorego trudno dokupic parasolke lub rozne gadzety np palag do wozka ...
No wiec ZAWSZE sa PLUSY i MINUSY...
 
reklama
witam, jestem mamą 4-miesiecznej Martynki, szukamy dobrego wózka do miasta; chciałabym, żeby nasza nowa spacerówka miała możliwość zainstalowania gondoli, ponieważ za jakieś 2lata chcielibyśmy sie starać o drugą dzidzię; zastanawiam się nad Peg Perego Pliko P3, albo Bebe Confort - Loola; ale ostatnio tez zauważyłam dwa podobne wózeczki, tzn. Brevi - B.One i Inglessina - Zippy; czy któraś z Was jeździ jakimś z tych wózeczków?? który polecacie?? parametry mają bardzo podobne, ceny również, dlatego moze tak trudno mi się zdecydować... Pliko P3 był moim marzeniem od kiedy go zobaczyłam, ale Loola podoba mi sie z tego względu, że istnieje możliwość przewożenia dziecka przodem lub tyłem do kierunku jazdy... co myślicie??
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
 
Hmmm ne kupuj z gondola z mysla o drugim dziecku bo zobaczysz ze za te dwa lata zakochasz sie w innym wozeczku .... JA dla swego 4m-cznego synka kupilam Coneco Solar moim zdaniem podobny do Peg Perego kupilam go takze dlatego ze ma fajnie zpinany pokrowiec ne do palonga ale do budki gdzie 4 m-czne dziecko jak praktycznie ciagle lezy zdecydowane ma cieplej (jesli kupuje se wozek wczesna wiosna tak jak ja ) ....
 
Zawsze sie zastanawiałem po co kupować oddzielnie 1 wózek i oddzielnie spacerówkę jak można kupic 3 w 1, czyli uniwersalne wózki. Znaczy co takiego jest w nich czego nie ma w uniwersalnym. Nasza mała od miesiaca juz jezdzi wlasnie w spacerówce z zestawu 3:1
 
Wozki 3 w jednym sa fajne ale w pewnym momencie człowiek chce miec zgrabny leciutki wozek,ktory moze po powrocie do domu schowac w szafie:tak:Poza tym wozki wielofunkcyjne sa raczej ciezkie i dosc duze.
 
To prawda. Wózki wielofunkcyjne są zwykle cięższe. Nawet te z lekką konstrukcją. Ja mam x-landera, którego sama rama wazy niewiele, ale do tego pompowane koła + waga dziecka, to robi się trochę. Na razie jestem zadowolona, bo pompowane koła to jednak duży plus na naszych polskich chodnikach "przystosowanych" dla inwalidów i wózków:-) Cięższy wózek dobrze się więc sprawdza. A ja dziecko już biega, to zawsze można się przerzucić na wózek typu "parasolka".
 
Wozki 3 w jednym sa fajne ale w pewnym momencie człowiek chce miec zgrabny leciutki wozek,ktory moze po powrocie do domu schowac w szafie:tak:Poza tym wozki wielofunkcyjne sa raczej ciezkie i dosc duze.
No fakt taka spacerówka swoje waży..okolo 9 kg jak sie nie mylę,tylko co w zimie z takimi małymi kółeczkami jak sniegu napada...a w lato ja jezdze po róznych wertepach na spacerze więc pompowane duze kułka sie bardzo przydają. No a co zrobiłaś z 1 wózkiem czyli gondolą...gdzies trzeba ja trzymać też. no ale fakt faktem cięzar to duzy atut
 
Mamy peg perego pliko p3 i jak dla mnie jest super, jesli bym miala wybierac po raz drugi tez bym go wybrala. Przejechalam nim juz druga zime i da sie. Dodam ze mieszkam w miescie i jezdze glownie po chodnikach a w zimie to zawzwyczaj sa odsniezone. Nie wiem jak by wozek sie sprawowal po wielkich wertepach.
Wozek jest leciutki, fajnie sie sklada i w porownaniu z coneco bardziej stabilny, bo w tym drugim wystarczy lekko nacisnac raczki w dol i leci. To moje zdanie.
 
reklama
My najpierw mieliśmy wielofunkcyjny (2w1), ale po kilku miesiącach okazał się za ciężki i za duży. Więc zamieniliśmy go na Baby Design Rider, który też nie do końca spełniał nasze oczekiwania. Jak Oliwka skończyła rok dostała Coneco Traffic w którym jeździ do tej pory. Ale że u nas jedną z ważniejszych rzeczy jest to, do jakich rozmiarów wózek się składa - znowu myślimy o kupnie innego, na razie nasz typ to X-lander fun. A jak najmniejsze rozmiary są ważne z tego względu że dużo jeździmy autem z Olinką i zależy nam na tym, by wózek zajmował jak najmniej miejsca w bagażniku :tak:;-)
I powiem szczerze, że każdy ma inne wymagania i każdy szuka w wózku czegoś innego.
Jedno wiem na pewno - zanim się kupi jakiś wózek warto 100 razy taką decyzję przemyśleć, rozważyć wszystkie za i przeciw, żeby sie nie okazało jak u nas, że nasze dziecko będzie jeździć niedługo już czwartym wózkiem ;-)
 
Do góry