reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki-spacerówki

Kiedy Twoje dziecko zaczęło jeździć w parasolce?

  • <4 miesiące

    Głosów: 4 10,3%
  • 4-6 miesięcy

    Głosów: 5 12,8%
  • 6-9 miesięcy

    Głosów: 9 23,1%
  • 9-12 miesięcy

    Głosów: 5 12,8%
  • 12-18 miesięcy

    Głosów: 12 30,8%
  • 18-24 miesiące

    Głosów: 4 10,3%
  • >24 miesiące

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    39
reklama
Moja Natala kidy miala ok 5 miesiecy tez przeszla na parasolke chicco CT 04 bylam zadowolona byla lekka i zajmowala malo miejsca rozkladala sie praktycznie na plasko natala jezdzila w niej prawie do 3 lat teraz mamy synka ma on juz 6 miesiecy ale od 1 miesiaca juz jezdzil w tej parasolce az do teraz bo kupilam Bebe Confort Loola tez sklada sie jak parasolka a co jest fajne ze mozna wozic dziecko przodem w kierunku jazdy lub odwrotnie co prawda cena jest wysoka ale spokojnie nadaje sie dla niemowlakow Pozdrawiam
 
aga555 ja kupiłam model o podobnych funkcjach peg perego plikop3 switch i tez jestem bardzo bardzo zadowolona! W tym momencie uzywamy 2 regulacji- na płasko i pod kątem ok 30. pozdrawiam!
 
Hej!
Mam 7-tygodniowa coreczke i jutro idziemy do przychodni na szczepienie. Niestety kilka dni temu okazalo sie, ze mala strasznie boi sie wozka, gdy tylko ja wkladam do srodka zaczyna panicznie krzyczec dopoki jej nie wyciagne.
Wczesniej jak musialysmy wyjsc to zawsze byla mozliwosc podwiezienia nas samochodem, po uprzednim spakowaniu jej do samego nosidelka od wozka.
Niestety tym razem nie ma opcji z samochodem, a w nosidelku jej nie doniose bo jest zbyt ciezka a to 15 min drogi.
Maz nie pomoze bo w pracy wolnego mu nie chca dac:/

Nie wiem co mam robic...
 
Hej :-) twoje maleństwo musi się przyzwyczaić do wózka. Początek jest zawsze ciężki ,ale nie możesz tego zwlekać ,bo i tak cię to nie ominie - Może dla ułatwienia spróbuj ją dziś położyć spać do wózka by się zaklimatyzowała. Mój synek też na początku płakał ,ale wsadzałam go do wózka czasem spać i potem nie było problemu:tak:(oraz nie grymasił na spacerkach;-)). Polubił być w wózeczku i w łóżeczku ;-)

Pozdrawiam Cieplutko:-D
 
probowalam tak jak mowisz, z tym ze przykrylam jej twarz pieluszka tetrowa jak ja wkladalam a po chwili bujania i mowienia do niej sciagnelam a ona ladnie spala :D
to samo sprawdzilo sie jak szlysmy do lekarza ;)
dzieki :)
 
reklama
Jak sądzicie, kiedy można się przesiąść z gondoli na spacerówkę?
Nasza mała ma już nieco ponad 4mc i zaczynamy się nad tym zastanawiać.
 
Do góry