reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI, temat na czasie, rad udziela...EKSPERT!

No tak, ale nie Jesteś pierwsz, która już ma prawie wszystko. Wózki mają już dziewczyny. Łóżeczka już też mają. A ja nawet nie wiem kiedy to kupię. Zacznę dzwonić do znajomych i pytać się może coś mają do sprzedania.
 
reklama
Ja też chcę okazji!! :(
Dla Olki to przepłaciliśmy, a po tych perypetiach z ciążami. To sprzedałam. W styczniu tego roku. Teraz żałuję, bo takie samo szukam. Byłam z niego bardzo zadowolona.
 
W ciąże to ja zaszłam 1 lutego, ale Gin liczy od dnia ostatniej miesiączki, więc. Wiem dobrze, bo wiedzieliśmy co robimy!!! ;D
Idę spać. Pa
 
Małgosiu ja też nic nie kupiła tzn. ani wózka ani łóżeczka ... dostałam sporo ciuszków i to wszystko.
Jak na razie kupiłam swemu dziecku tylko jedną rzecz - błękitny kocyk w H&M, tek co polecałaś :)
 
Doxa,

Cudny jest no nie??? Przytulamy się do niego z Olą codziennie. Uważam, że na dzień dzisiejszy to najmilsza rzecz, jaką kupiłam. Widziałaś te body o których pisałam? :D
 
reklama
Nie martw sie Malgosiu, ja tez jeszcze nic nie mam dla dzidziurka. Dostalismy jedynie polarkowy dresik od znajomych i to na dobrą sprawęwszystko. Na szcęście teraz w sklepach jest w szystko i nie chce specjlanie szaleć przed porodem - zawsze bedzie mozna dokupic to czego zabraknie. Na pewno nabędziemy łózeczko i wózek, ale jesli chodzi o nawał ciuszkó, to raczej nie sądzę.
Jesli chodzi o Mutsy, to słyszałam i czytalam (na innych forach) bardzo słabe opinie na jego temat. DZiewczyy stanowczo nie polecają tej firmy. Moja kuzynka (rodzila w marcu) ma Mutsy i mówi, ze w domu to on sie sprawdza, jako lózeczko dzienne, czy kołyska, ale na nasze chodniki jest za ciężki, a zwrotne koła tylko utrudniają poruszanie. Pewnie ze wózeczek piękney, ale to chyba wszystko co dobre na jego temat.
 
Do góry