reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

reklama
MUCHA-gratuluję zakupu-naprawdę fajny ten wózeczek i ma wiele opcji na fotelik itp.- jak dla dwójki dzieciaczków to naprawde fajne rozwiązanie i śliczne kolorki :-)
 
Ostatnia edycja:
mucha_nie_siada swietny zakup, gratuleje:-)
Nie potrafie wkleic zdjecia, a na necie jeszcze nie ma tego wzoru co wybralam :-(pokaze Wam kiedys
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy podczas wyboru wózka zastanawiałyście się nad wielkością gondoli? Bo nasze dzieci w czasie zimy będą miały prawie czy ponad pół roku, będą opatulone w kombinezony czy śpiworki, w każdym razie grubiej ubrane, do tego kocyk itd.....
Czy w tych wózkach co wybrałyście zmieszczą się one jeszcze zimą w gondoli? Bo chyba w spacerówkę to na wiosnę je przełożycie ?

Połaziłam po sklepach i tam babka jedna mi zwróciła na to uwagę , a ja wcześniej nawet nie pomyślałam o wielkości gondoli.
I teraz już nie wiem jaki wózek kupić :/
 
Marzenixx-my z mężem jesteśmy zdecydowani na zakup wózka espiro gtx i ma on gondolkę jak i spacerówkę dość sporą i faktycznie trzeba na to zwracać uwagę.A to wymiary tego wózeczka samej gondoli;
Wymiary wewnątrz gondoli
długość 81cm x szerokość 35cm x wysokość 20cm
 
Marzenixx-my z mężem jesteśmy zdecydowani na zakup wózka espiro gtx i ma on gondolkę jak i spacerówkę dość sporą i faktycznie trzeba na to zwracać uwagę.A to wymiary tego wózeczka samej gondoli;
Wymiary wewnątrz gondoli
długość 81cm x szerokość 35cm x wysokość 20cm
no własnie też mi się bardzo spodobał ten wózek i też wyczytałam że ma odpowiednią gondole , ale jednak jest troche za ciężki jak dla mnie....
jak znajde fajna gondole to jest albo za ciężki albo cos innego jest nie tak....

ja zwracałam właśnie na to głównie uwagę dlatego wybrałam wózek z duża gondolą.
no a ja sie skupiłam na wadze wózka i na kołach skrętnych itd, do głowy mi nie przyszło żeby patrzyc na gondole....

Jeżeli chodzi o gondole wiekszą to przoduje tutaj Marita firmy Roan z tego co wyczytałam i podotykałam w sklepie :) ale nie ma skrętnych kół i jest tez dosyc ciężki chociaż prowadzi się go całkiem fajnie bo koleżanka ma i ostatanio na spacerze z nia była to prowadziłam ten wózek, ale znowu koszyk pod wózkiem jak dla mnie koszmarny....
natomiast jeszcze podczas intensywnych poszukiwań znalazłam cos takiego HIT! FYN 4DS JEDO 3W1 KOLEKCJA 2011! FOLIA GRATIS! (1574032934) - Aukcje internetowe Allegro
ponoc gondola idealna, ale cena troche wysoka i opinia o producencie nieciekawa jeżeli chodzi o reklamacje....

co myslicie?
 
no własnie też mi się bardzo spodobał ten wózek i też wyczytałam że ma odpowiednią gondole , ale jednak jest troche za ciężki jak dla mnie....
jak znajde fajna gondole to jest albo za ciężki albo cos innego jest nie tak....


no a ja sie skupiłam na wadze wózka i na kołach skrętnych itd, do głowy mi nie przyszło żeby patrzyc na gondole....

Jeżeli chodzi o gondole wiekszą to przoduje tutaj Marita firmy Roan z tego co wyczytałam i podotykałam w sklepie :) ale nie ma skrętnych kół i jest tez dosyc ciężki chociaż prowadzi się go całkiem fajnie bo koleżanka ma i ostatanio na spacerze z nia była to prowadziłam ten wózek, ale znowu koszyk pod wózkiem jak dla mnie koszmarny....
natomiast jeszcze podczas intensywnych poszukiwań znalazłam cos takiego HIT! FYN 4DS JEDO 3W1 KOLEKCJA 2011! FOLIA GRATIS! (1574032934) - Aukcje internetowe Allegro
ponoc gondola idealna, ale cena troche wysoka i opinia o producencie nieciekawa jeżeli chodzi o reklamacje....

co myslicie?

Dla mnie za ciężki, ale dobrze że ma skrętne koła, bo to podstawa;-)
 
reklama
Do góry