reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

kangurka, tylko moja łapała się czego mogła i siup do góry, więc bałam się, że wyleci, poza tym jest długa i jak doszły te wszystkie gadżety zimowe to wyglądała jak 7 nieszczęść:D. No i miałam spacerówkę, która jest rozkładana zupełnie na płasko, więc najpierw jeździła na leżąco, więc nawet jak się siłowała, to była bezpieczniejsza, albo pozwalałam jej na chwilę, żeby posiedziała.
 
reklama
Nie, no jasne, że na leżąco to w dobrej spacerówce może być nawet od urodzenia :-)

Ja miałam to szczęście mieć wielką gondolę i z podnoszonym dnem/oparciem, więc jak mi siadała to na chwile podnosiłam tę część dna pod plecki, ale jak kładłam ją z powrotem, to mała nie protestowała.
 
kangurka, też miałam podnoszone oparcie w gondoli ale nigdy tego nie użyłam, jedynie jak oglądałam wózek, kiedy przyjechał:D. Nie czułabym się pewnie mieć małą w takiej pozycji(nie było pasów w gondoli) - moja to taka mała akrobatka każdego dnia nas zaskakiwała.
 
assia uważam, że jak za tą cenę to wygląda bardzo solidnie. A kolorki fajniejsze jak w TAKO, przynajmniej jak dla mnie ;-)
 
devi skąd wiesz, że jedyne zmiany w nowej kolekcji x-landera to ten kolor szaro-fioletowy (notabene ładny:)?
Jeśli tak, to się nie napracowali.. ;)

Jeśli chodzi o przekładane siedzisko spacerówki to zaczynam się zastanawiać, czy to jest konieczna opcja.. Do tej pory rozpatrywałam to pod kątem słońca (świeci lub nie świeci dziecku w twarz), ale może faktycznie będzie mi ciężko nie patrzeć móc patrzeć na dziecko na początku?
Czy x-lander XA ma to okienko w daszku spacerówki do podglądania? I czy ma podnoszone oparcie w gondoli?
Strasznie ciężka sprawa z tymi wózkami..
 
malamii racja, chciałabym tak jak już niektóre mamuśki mieć to z głowy. Ja mam jeszcze na oku chicco s3, podoba mi się i opinie też są niezłe, nawet któraś z mam go miała tylko nie pamiętam która:sorry:. Ale mój D. mówi, że skoro 3 kółka to mało stabilne i nie mogę go przekonać:no:

Podoba mi się też Implast Bolder, ale wg opini które czytałam już bardziej awaryjny jest.

Ja chyba dam za wygraną z tym obracanym siedziskiem,bo trudno coś sensownego znaleźć.
 
assiaB- wózecek faktycznie fajnie wyglada na zdjeciu, no i cena atrakcyjna. Rozumiem, że miałas okazje go dotknac w rzeczywistosci?? A jaka waga, wymiary gondoli??
Dla mnie jedyny minus ze firma mało znana, nie wiadomo jak wózeczek jest awaryjny..choć wyglada solidnie, jest temat do przemyslena :)

devi skąd wiesz, że jedyne zmiany w nowej kolekcji x-landera to ten kolor szaro-fioletowy (notabene ładny:)?
Jeśli tak, to się nie napracowali.. ;)
ze strony x-landera i ze sklapu gdzie kupilismy nasz wozek
 
reklama
Hmm to chyba jeszcze któraś mama, bo była mowa o tym, że sprzedała go...
Oli a Ty zadowolona? Filipek też będzie jeździł tą bryką?
 
Do góry