reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki , wyprawka i inne

Higienistka To witam wozkowa maniaczke ;) mi się hurtownia marzy. ..bym cały dzień jeździła wózkami haha to może teraz quinni buzz..Bo to też klasyka wózków? Ja teraz odchodzę od siedziska kubelkowego, teraz chce normalne. Bugaboo nie wiem czemu ale nie podoba mi się, i to strasznie...takie to,to niskie rozkraczone haha
 
reklama
bugaboo ma swietne rozwiazany system dodatkow skladania dodatkowego koszyka itp oczywiscie placimy za ten bajer ale niski i spacerowka do bani ale chlop ma wizje:)buzz tez kubelek spacerowka :(i naprawde bylam swiadkiem kilku przechylów trojkolowca :(:( a hurtownia TAAAAK to by bylo piekne:):):)ty
 
Higienistka Ja jeździłam trojkolowym xlanderem xv... Ja byłam bardzo zadowolona . Nigdy się nie przewazyl, dziecko wręcz skakalo po nim:) co do stabilności byłam go bardzo pewna:) może to kwestia wózka?
 
Z synem miałam trojkolowca. Był bardzo stabilny... poza 1 wyjątkiem. Zjazd z wysokich krawężników. Oczywiście są 3kolowce które mają 2 koła tak jak by z przodu i są duuuuzo lepsze.

85993e3krgxydke3.png
 
Ja mam tako moonlight 2 w 1 i spacerówke quinny zapp xtra 2. Z gondoli tako jestem zadowolona, spacerówka no trochę się zjechała a używana 8 miesiecy:/ no i te parszywe koła w tako. Oddtatnio wyciągnęłam na zakupy i oczywiście Ala podskakiwała bo się znów odksztalciły opony [emoji35]
Za to quinny kocham. Lekkie malutkie składane do minimum cudeńko. Mimo że w zasadzie 3 kołowe to się Młoda z niego nie wysypała, a potrafi już wejść i wyjść sama.

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fabimama O no właśnie, może tu tkwi szczegół..mój xlander miał jedno koło z przodu ale podwójne :)
Tak mi się wydaje... ja miałam jedno pojedyncze z przodu... i z dużych krawężników jak zjezdzalam to musiałam porządnie wózek trzymać... przy podwójnym kółku z przodu jedak jest dużo stabilniejszy...

85993e3krgxydke3.png
 
Był kiedyś temat na głównym wątku o książkach. Ja polecam "Język niemowląt" T. Hogg.
Dzięki niej udało mi się ogarnąć elektrycznego noworodka, jakim była Ala.;)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
image.jpeg Jeszcze jest troche czasu, ale juz sie rozgladam za rzeczami dla mojego malenstwa... Oststnio ogladalam program gdzie polozne pokazywaly otulacze i bardzo mi sie spodobal ten Link do: Niuniu by Medbest Baby XS | niuniu MEDBEST podobno dzieci sie czuja podobnie jak w brzuszku i nie maja kolki... Ogladalam dziisaj tez koszule ciazowe do szpitala i ta mi sie wydaje bardzo ciekawa ... Zastanawiam sie tylko czy nie jest za droga na 1 raz :) Link do: » ptaszki. Znalazlam tez fajny komplet do przechowywania mleka Link do: Kiinde - gadżet, który wspomaga karmienie naturalne (i nie tylko!) - Mamy Gadżety i dzisiaj spodobal mi sie ten wozek ale musze wiecej poczytac czy jest dobry bo narazie sugerowalam sie wygladem :)
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    13,7 KB · Wyświetleń: 123
Do góry