reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

To jeszcze jedno pytanie do doświadczonych mam - jak bardzo brudzi się wózek z zewnątrz?

Mam okazje kupić upatrzony wózek w świetnej cenie, ale w takim średnio jasnym beżyku i zastanawiam się czy ma szansę wytrzymać używanie przez 2-3 dzieci?
Ja bym się na beż nie zdecydowała ale jeśli jest czysty to dopytaj może jak go utrzymali w takiej czystości? Niektóre wózki łatwo się czyści tylko mi by się nie chciało ze szmatką cały czas
 
reklama
Jeśli będziesz go często wozić w aucie to nie licz raczej na to, że beż zostanie beżem ;) Rączki starszaków też mogą zostawić różne ślady.
 
Ja bym się na beż nie zdecydowała ale jeśli jest czysty to dopytaj może jak go utrzymali w takiej czystości? Niektóre wózki łatwo się czyści tylko mi by się nie chciało ze szmatką cały czas
To jest nówka, ale w super cenie, w sklepie stacjonarnym w moim mieście. Tylko zastanawiam się na ile sama bym ściurała taki średnio jasny kolor przy używaniu.

Dobrze, że napisałyście o bagażniku, o tym nie pomyślałam, a tam pewnie najbardziej tapicerka wózka ma szansę się unurać.

Alternatywnie mam jeszcze opcję na inny model, też nówka w dobrej cenie (jak na ten model), też stacjonarnie w sklepie 30km ode mnie i o ile gondola jest fajna, bo ciemnoszara, to spacerówka jest bardzo ciemna w środku (czarna) i tu z kolei mam wątpliwości, czy dziecko się nie ugotuje latem:)

Ogólnie to najpierw myslelismy o używce, ale że w sklepach stacjonarnych na naszej prowincji mają te wózki w promocji 300-400zł tańsze niż najtańsze oferty w necie, to chyba jednak zaszalejemy i będzie nowy.

Tylko te dylematy kolorystyczne... Kompletnie brak mi doświadczenia :-)
 
To jest nówka, ale w super cenie, w sklepie stacjonarnym w moim mieście. Tylko zastanawiam się na ile sama bym ściurała taki średnio jasny kolor przy używaniu.

Dobrze, że napisałyście o bagażniku, o tym nie pomyślałam, a tam pewnie najbardziej tapicerka wózka ma szansę się unurać.

Alternatywnie mam jeszcze opcję na inny model, też nówka w dobrej cenie (jak na ten model), też stacjonarnie w sklepie 30km ode mnie i o ile gondola jest fajna, bo ciemnoszara, to spacerówka jest bardzo ciemna w środku (czarna) i tu z kolei mam wątpliwości, czy dziecko się nie ugotuje latem:)

Ogólnie to najpierw myslelismy o używce, ale że w sklepach stacjonarnych na naszej prowincji mają te wózki w promocji 300-400zł tańsze niż najtańsze oferty w necie, to chyba jednak zaszalejemy i będzie nowy.

Tylko te dylematy kolorystyczne... Kompletnie brak mi doświadczenia :-)

No niestety brudzą się wózki i sama w sumie nie wiem od czego. Od bagażnika to wiadomo ale ostatnio porównywałam budkę ze spacerówki i z gondoli i ta ze spacerówki jest mocno ubrudzona. Co do środka spacerówki to chyba nie będzie to aż taki problem. Spacerówki są bardziej przewiewne. Ewentualnie jakaś jasna wkładka.
 
Skoro nawet nie zwróciłaś uwagi, to znaczy, że to faktycznie chyba nie jest specjalnie istotne :-)
@Ennis92 , @HaTo i @florence_doughter dziękuję też za Wasze opinie :-)

To jeszcze jedno pytanie z tej serii - czy wbudowana moskitiera jest czymś przydatnym? Tzn. czy jest dużo fajniejsza niż uniwersalna moskitiera dokupiona za 50zł ?
Ja w xlander xpulse mam wbudowana moskitiere. Fajna sprawa bo nie wala się i zawsze jest pod ręką. Jak potrzebuje to wyjmuje z podnóżka super sprawa. A na codzień niewidoczna:)
 
mam jasny żółty i powiem, że wiele zależy od materiału. Gdyby był taki kolor w ekoskórce, to bym brała. To się czyści mokrą ściereczką i tyle. Ogólnie po innym dziecku prałabym wózek, ale wtedy już wypłukujesz apreturę z materiału i będzie przemakał i szybciej się pobrudzi. Chyba, że się zaimpregnuje tyle, że nie wiem czy np. taki sprej jak do butów się nadaje.
 
reklama
mam jasny żółty i powiem, że wiele zależy od materiału. Gdyby był taki kolor w ekoskórce, to bym brała. To się czyści mokrą ściereczką i tyle. Ogólnie po innym dziecku prałabym wózek, ale wtedy już wypłukujesz apreturę z materiału i będzie przemakał i szybciej się pobrudzi. Chyba, że się zaimpregnuje tyle, że nie wiem czy np. taki sprej jak do butów się nadaje.
mnie własnie ta żółta viva podoba się najbardziej jest taka pozytywna i żywa. Tylko nie wiem czy muszki nie bedą do niej leciec....
 
Do góry