reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
Cześć,
spacerówka Mutsy ma regulowana głębokość. Regulacja jest na stelażu,po bokach znajdują się dwa pokrętła, które po wciśnięciu przekręca się i w ten sposób reguluje się głębokość.
Fioletowa jeżeli pokazali Wam nieregulowane siedzisko, to nie było siedzisko do 4ridera, może do transportera lub slidera??
Pozdrawiam :)
 
alija dzięki :-)
nam się wydaje że właśnie od slidera było to siedzisko, bo było jakieś takie prawie płaskie i podobnie wyglądało na fotkach w necie
 
Cześć dziewczyny
Chciałam się zapytać czy ktoś może ma wózek CONECO? Jeżeli tak to jaki model i jak go ocenia. My z mężem myślimy o modelu coneco V3 lub V4. Na pewno chcemy 4-kołowy wózeczek. Już oglądamy na allegro ale jeszcze chcemy zasięgnąć opini innych rodziców. Do sklepu chcemy się wybrać w czerwcu i zamówić wózeczek na lipiec to termin mam na 29 lipca. Narazie kompletujemy wyprawkę do szpitala. Za miesiąc będziemy malować i kompletować rzeczy do pokoju Naszej Niuni. Pozdrawiam i życzę dużo zdróeczk wszystkim mamom i ich pociechom :)
 
Czesc dziewczyny :-)

Ja mam zwykle Coneco Toledo kolekcja 2009 i jestem bardzo zadowolona :-)...co do V3 i V4 to nie moge sie wypowiedziec co do ich prowadzenia poniewaz nie miala okazji pojezdzic takim modelem,ale mysle ze tez fajniutko jada :tak:... mnie sie osobiscie w tych modelach nie podoba wyglad spacerowki ale oczywiscie kwestia gustu :tak:;-):tak:....dla mnie najwazniejsze to jest to w tych wszystkich wozkach ze maja skretne przednie kola i jak dobrze napompujesz to jada wnet same :-) bo jak pomysle o tym moim wozku 4 lata temu co mial byc niby rewelacja,hmmm, to normalnie nadgarstki bolaly od prowadzenia tego wozu,echhh.....dobrze ze czasy sie zmieniaja :-);-):tak:....

Pozdrawiam :-)
 
daisy26 śliczne to łóżeczko.

to jak się chwalimy to ja także pochwalę się moim zakupem.
attachment.php
 

Załączniki

  • Wózek 001.jpg
    Wózek 001.jpg
    36,9 KB · Wyświetleń: 155
Ptaszyna, Fyna 4 widziałam na żywo w sumie 3 razy i trochę się nim pokręciłam też przed sklepem - niestety nie mam żadnego doświadczenia w prowadzeniu wózków więc trudno mi porównywać z innymi ale chyba jest Ok. Ja przynajmniej i tak nie znalazłam nic innego w rozsądnej cenie co by spełniało aż tyle moich oczekiwań, jedyne czego brakuje z mojej "listy wózkowych życzeń" to przekładana rączka ale akurat bez tego też da się żyć ;-) wcześniej zastanawiałam się nad Teutonią Mistral S - kiedyś już o tym pisałam:
moim zdaniem niektóre rzeczy Jedo ma nawet lepsze niż Teutonia Mistral S:
- pompowane wszystkie 4 koła, Mistral S ma tylko piankowe
- przednie koła obrotowe można łatwo zablokować nawet nogą, w Mistralu trzeba wszystko robić ręcznie co w zimie na błocie mogłoby być trochę niefajne...
- przednie kółka większe niż w Teutonii
- regulowana amortyzacja (niestety tylko z tyłu), nie przypominam sobie żeby w Teutonii można było ją regulować
- gondola ma regulowane oparcie, w Teutonii nie ma takiej opcji
- CENA - to chyba nie wymaga komentarza :-p
Nawet jeśli chodzi o gwarancje nie ma dużej różnicy bo Jedo daje 2 lata

Antkowa, dzieki Tobie chyba tez sie zdecyduje na ten wózek,

mi zależy na lekkim stelażu, więc sie zastanawialam nad quinny lub innym droższym wózkiem. Widzę,ze Ty też zaczęłaś od tego droższego, wiec ufam,ze jak skończyłąś na Jedo ,to jest bardzo podobny, poza tym Twoje porównanie wózka jedo i Teutonia jest też bardzo przekonowujące.

Szkoda,ze na żadnej z aukcji na allegro nie podają wagi wózka. Powiedz czy jest ona porównywalna do tych lekkich droższych wózków??

I jeszcze jedno pytanie, czy tapicerkę/obicie wózka można zdjąć do prania? Bo napisane jest,ze wyściółka gondoli jest wyjmowana,a na przykład z innych czesci gondoli czy mozna zdjąć???

Aha i jeszcze jedno, czy przez allegro rzeczywiście taniej wychodzi,czy Ty byś radziła w sklepie??

Pytam o to wszystko, bo boje sie,ze skończy sie na tym,ze kupię wózek w ogóle bez oglądania. Mój mąz nie ma czasu w ciagu tygodnia ani chwili w co drugi weekend ma szkole a w te weekendy c nie ma zajęć zawsze cos wypadało. Sama zmotoryzowana nie jestem, wiec siedze i kupuje wszystko przez allegro. Mam oczywiście zamiar zaliczyć jakoąś hurtownię dla dzieci,ale z wóżkiem sobie sama nie poradzę.

Dla mnie jeszcze jednym plusem spacerówki Jedo jest mozliwość montowania jej przodem i tylem( tak wynika z opisów na aukcjach na allegro), a z tego co wiem to znajoma mówiła,ze quinny takiej mozliwości nie ma.

No i różnorodność kolorów jest taka,ze każdy coś znajdzie dla siebie.

Wielkei dzieki jeszcze raz za podanie tego modelu i przeprowadzenia porównania z innymi wózkami

Jak bedziesz miala czas proszę o odpowiedź na moje pytania. Z góry dziekuję.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja nadal nie jestem zdecydowana:no::no::no::no:

Już mnie zaczynają wózki straszyć... jak cena dobra to wózek nie taki i na odwrót, jak wózek super to cena nie na mój portfel.
Miałam jeden na oku w komisie ale zniknął w ciągu jednego dnia i wielka czarna D..A:-:)zawstydzona/y:
 
Do góry