reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
Jupiiii :-) My w sobotę dokonaliśmy zakupu pojazdu dla naszego synka :-). Padło na 4RIDERa :-). Póki co kupiliśmy tylko stelalaż i gondolkę. Zobaczymy, jak sie firma Mutsy sprawdzi w praktyce. Jak będzie OK to dokupimy później siedzisko spacerowe, jak nie to rozejrzymy się za czymś innym.

mamusiuM - Witaj w klubie :)
Ja wczoraj pojechałam do sklepu i zamówiłam właśnie 4ridera - gondolke w kolorze Ocean, i fotelik rozkładany (Traveller) w kolorze Lime :) Jakie kolory wybrałaś? Wzięłaś jakies dodatki? Ja wybrałam dodatkowo mega pojemną torbę i koszyk na zakupy - to akurat warto. Odpuściłam parasolkę, bo wg mnie to już spora przesada, a poza tym polski odpowiednik (3 razy tańszy!) trzyma się równie dobrze, a zgina się w aż 2 miejsach (babka mi w sklepie dokładnie pokazywała różnice, i nawet montowała obie parasolki dla porównania).

Moi przyjaciele mają Urban Ridera, jak razem bylismy na wakacjach, to powoziłam nim ich córeczkę, i powiem szczerze - już wtedy wiedziałam, że na bank kupie MUTSYego (choć jeszcze nawet w ciąży nie byłam :))

Co do spacerówki też uważam, że dokupimy później - jak się sprawdzi stelaż 4rider :) Poza tym nie ma sensu magazynować siedziska w domu, skoro cena jest dokładnie taka sama po rozłożeniu na części. I gwarancja nie ucieka bezużytecznie...
 
Ostatnia edycja:
:-) tygrysku_m, my zdecydowaliśmy się na gondolkę w kolorze active coffe :-). Wcześniej nie bralismy tego kolorku pod uwagę, dopiero jak zobaczyliśmy go na żywo to nam się bardzo spodobał :tak:. Nie jest ani za jasny, ani za ciemny. Fotelika nie kupowaliśmy, bo mamy po synku kuzynki - Maxi Cosi Cabrio - fioletowy (niestety nie pamietam jak dokładnie ten kolorek się zwie :baffled:).
Do wózka dokupilismy też oryginalną folię przeciwdeszczową (oryginalną tylko dlatego, że w tym sklepie, w którym kupowaliśmy, uniwersalna folia była w tej samej cenieco folia mutsy), uniwersalną moskitierę i parasolkę (parasolka w kremowym kolorku) :-):-):-).
 
Do góry