reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Dzięki dziewczynki za pomoc :-) ale prawde mowiac nadal wacham sie pomiedzy wymarzonym zielonym x-landerem, a jedo fyn ... chyba zrobie glosowanie :-D im wiecej sie dowiaduje o wozkach tym mniej wiem co zrobic :-D
 
reklama
a ja dziś zaciągnęłam męża do hurtowni i wróciliśmy już z wózkiem
x-lander xa zestaw z gondolą i spacerówką i torbą za 1300 zł - jakąś tam niby promocję mieli, więc się zdecydowaliśmy na to
wózeczek już w domku i zaczyna wietrzeć ;-)

a jeszcze mam pytanie - czy oprócz tych "wyściółek" które są w wózkach, to planujecie jakiś materacyk do gondoli??
 
Ostatnia edycja:
FIOLETOWA - ja tak jak pisalam juz wyzej, naleze do zwolenniczek tego wozeczka :-) Mysle i mam nadzieje!!! , ze bedziesz z niego bardzo zadowolona. I za ta cene to uwazam, ze swietny wozeczek. :-)
 
a ja dziś zaciągnęłam męża do hurtowni i wróciliśmy już z wózkiem
x-lander xa zestaw z gondolą i spacerówką i torbą za 1300 zł - jakąś tam niby promocję mieli, więc się zdecydowaliśmy na to
wózeczek już w domku i zaczyna wietrzeć ;-)

a jeszcze mam pytanie - czy oprócz tych "wyściółek" które są w wózkach, to planujecie jakiś materacyk do gondoli??

gratuluje zakupu

i też sie dołączam do pytania dot. dodatkowego materacyka do wózka. Moza jakś doświadczona mama sie wypowie...
 
Fioletowa ja tez jednak zdecydowalam sie na x-lander xa :-) w poniedzialek bede zamawiac spacerowke z 2009 na stronie Tomi, bo daja tam 2 letnia gwarancje, ale niestety bez torby. Pozdrawiam i dziekuje za pomoc dot. gondoli :-)
 
Ja mam xlandera x1 po córci. Gondola jest malutka i niestety Julkę (też lipcową dziewczynkę) musiałam przesadzić do spacerówki już pod koniec października. Miała wtedy 3,5 miesiąca. To szybko, ale w gondoli się nie mieściła.
A tak poza tym, to częściej nosiłam ją w nosidle bebe confort niż w tej spacerówce, bo xlander x1 jest mega ciężkim wózkiem i jak miałam iść na spacer z dzieckiem, psem i gramolić się po schodach jeszcze z wózem, wolałam szybko zapakować dziecko w nosidło i wio na dwór.
Córki nie uszkodziłam i na Filipa mam podobny plan.

Do gondoli nie miałam żadnego dodatkowego materaca, ten który jest w zestawie jest wystarczający, podobnie z pościelą, nie kupowałam niczego ekstra. Młoda jeździła na początku w rożku a potem, ponieważ było ciepłe lato przykryta tylko lekkim kocykiem a czasami pieluchą.
 
Dziewczynki, wczoraj zamówiliśmy wózeczek Jedo Fyn 4DS Freeline w kolorze beżowym (chyba 126), który jak się okazało jest nie do końca taki beżowy :-D w sklepie w którym zamawiałam akurat jest wystawiony ten kolor i poprosiłam panią żeby pokazała wersję spacerowa która jest śliczna! Wersja spacerowa jest głównie w tym ciemniejszym odcieniu a samo siedzisko jest głównie czerwone a boczki mają jeszcze czarne wstawki (ale tylko wstawki które nadają wózeczkowi charakteru) więc nie będzie się tak brudził! :-) Jestem baaaardzo zadowolona z wyboru i nie mogę się doczekać, kiedy już będę go miała w domu :-) od razu zamówiłam parasolkę (producent określa kolor - będzie czerwona, taka jak obwódka budki, więc też akurat tak jak chciałam), moskitierę i folię.
To nie ten wątek ale przy okazji zamówiłam mebelki więc suma wyszła całkiem pokaźna, więc dostałam jeszcze rabacik :-)
 
dzięki e_mamo za info, ja dziś się przyjrzałam temu materacykowi z gondoli i faktycznie to on nie jest taki cienki, tylko w sklepie mi się tak wydawało
więc chyba też nie będę kombinować i zostanę przy tym co jest
 
reklama
jeśli któraś z Was ma problem z dokonaniem wyboru wózka, i chce 3 w 1 to polecam WÓZEK JANE NOMAD+GONDOLA+FOTELIK 3w1 (636191996) - Aukcje internetowe Allegro

Wózek ma bardzo dużą zaletę...bardzo mało waży, a w gonodoli można przewozić dziecko w samochodzie na tylnim siedzeniu.
Druga zaleta- jak któraś z Was ma małe auto-tak jak ja np fiata punto, to stelaż mieści się do bagażnika.

Ale każda z Nas ma jakiegoś faworyta, ja polecam jane nomad, mi został również polecony i jestem w nim zakochana. Jedyna wada tych wozków to mało ciekawa kolorystyka, zazwyczaj są to ciemne kolory, ale ideałów nie ma i zawsze można się do czegoś doczepić.

Dodatkowo warto kupić używany bo jednak cena...jest dość spora. Mi się udało kupić za 1000zł.
 
Do góry