reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

willsonka ja rowniez zakochalam sie w tym wozku. bardzo mi podobal i kupilam go... wybralam wersje z pompowanymi tylnymi kolami akurat byla promocja i za wszystko wyszlo mi 2350zl.
teraz czekam az przyjdzie....
 
reklama
Antkowa ja tez jestem zdecydowana na ten wózek (tylko inny kolor), czy możesz mi powiedzieć w którym sklepie zamawiałaś i jaki podali orientycyjny czas realizacji zamówienia?
z góry dzięki
 
willsonka - ja wprawdzie mam mix nomada z concordem (stelaż) ale w sumie to jedno i to samo i w wózku również jestem 'zakochana' i już nawet nie będę wspominać ile razy przepinałam gondolkę spacerówkę i fotelik żeby wszystkim się nacieszyć :-D Dobrze, że mój małż jest wyrozumiały albo tak samo szurnięty jak ja (bo też jeździł wózeczkiem po ogródku dumnie się uśmiechając). Naprawdę DUŻY i solidny wóz!!! i myślę, że w tej gondolce nasze dzidziolki długo pojeżdżą biorąc pod uwagę podnoszone oparcie.
 
Jupiiii :-) My w sobotę dokonaliśmy zakupu pojazdu dla naszego synka :-). Padło na 4RIDERa :-). Póki co kupiliśmy tylko stelalaż i gondolkę. Zobaczymy, jak sie firma Mutsy sprawdzi w praktyce. Jak będzie OK to dokupimy później siedzisko spacerowe, jak nie to rozejrzymy się za czymś innym.
 
mam nadzieję, że podzielisz się wrażeniami, bo to był mój faworyt i o tym że nie kupiliśmy mutsy zadecydowała promocja na x-landery w hurtowni :-)
 
Witajcie. Cieszę się,że tak pozytywnie piszecie o Jane Nomad, bo go kupiłam i byłam ciekawa opinii. Sugerowałam się dużą gondolą i lekkością stelarzu, bo ma "jeździć" w boksie na dachu auta.
Co do kolorystyki, wybrałam ten: etna65
 
reklama
Do góry