reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
Teraz napalam się na łóżeczko, ale chyba będę musiała z tym poczekać, bo jeszcze remont mnie czeka. No i mam nagraną pakę ciuszków + trochę gadżetów dla Malucha od znajomej, tylko jeszcze nie wiem ile sobie za to zaśpiewa, bo rzeczy ma świetne jakościowo z tego co widziałam po jej synku :)
 
No ja jeśli chodzi o rzeczy dla maluszka to jestem baaardzo z tyłu za Wami. Nie mam jeszcze nic fizycznie. Ubranka czekają u siostry, pewnie w kwietniu przytargam coś jak tam będę. Wózek Roan zamówiony u kumpeli. W 2połowie kwietnia mają być jakieś większe dostawy fotelików samochodowych. Łóżeczka cały czas szukam, bo oczywiście mam dylemat jak to ja.... czy kupić 140/70 z możliwością zrobienia tapczanika czy zwykłe. Musi mieć szufladę oczywiście i kółka by się przydały..... Wymagająca strasznie jestem- jak jakaś nienormalna;-)
Podpowiedzcie czy warto inwestować sporo wiecej w większe łóżeczko, czy kupić zwykłe 120/60:confused::confused::confused:
 
Ja troszkę, żałuje ze nie kupiłam większego łóżeczka:baffled: To 120/60 szybko się zrobiło za małe. Ale dostałam je w prezencie, mała już się przeniosła na tapczanik bo było jej ciasno więc teraz czeka na druga dzidzię :tak:

A jakie sa ceny tych wiekszych łóżeczek, bo nawet nie wiem:confused:
 
A ja z kolei inaczej, na początku myślałam nad tym większym, czy rosnącym razem z dzieckiem, ale suma summarum mi wystarczyło 120/60, spał w nim do 1,5/2 lat, pod koniec już raczej w normalnym, nowym łóżku, ale jeszcze zdarzało się, że chciał w małym, bo na początku stały oba. Z tym, że my zmieniliśmy w tym czasie mieszkanie i warunki lokalowe nam się poprawiły. To myślę zależy też od tego typu czynników. Poza tym dziecko mieści się w takim spokojnie do 2 lat, a przez ten czas takie łóżeczko też potrafi się zniszczyć, zużyć.
 
Mój Paweł dziś jedzie do Szczecina.Znajomy ze Szwecji da nam wszystko dla malucha łącznie z 2 wózkami Brio. Najwyżej ten co mamy to sprzedam. Dostaniemy tez kosz dla maluszka i łóżeczko i kupę innych rzeczy :-) jak dobrze mieć takiego znajomego hehe
 
Alicja - ja tez caly czas sie skalanim do x-landera ale xa (ze wzgledu na skrecane kola) Na szczescie bede kupowac samą spacerowke, bo gleboki wozek mam inny. W glebokim nie mam skrecanych kół i jak bawie sie wozkiem w domu to troszke mi to przeszkadza, ze nie sa skretne. Catherinka - co do wysokosci raczki i calego wózka to masz w zupelnosci racje. Ja jestem Twojego wzrostu i dla mnie to tez wazny elelmentw sklepie jak przymierzalam sie do wozka, to czesc odpadlo w 1 kolejnosci- a to raczka za nisko, a to caly wozek niski itd.
 
reklama
Do góry