reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

reklama
mam toledo! Jest super!!! Duże pompowane koła, przednie skrętne, lekko się prowadzi! Co prawda nie korzystałam jeszcze z wersji spacerowej, ale naprawdę duży plus! Atrakcyjna cena jest dodatkowym atutem!
Długo zastanawiałam się nad zakupem, bo naczytałam się negatywnych opiniach n tenat V3, ale toledo jest świetny i widzę ich całkiem sporo na ulicach!
 
Ja też toledo bardzo sobie chwalę, doskonale się prowadzi ze względu na pompowane kółka, przednie są skrętne, waga w miarę, no i bardzo dobra cena! ja się nasłuchałam dużo negatywów na temat coneco V3 i jak obserwuję na ulicach, to chyba rzeczywiście niezbyt...
 
bardzo ciężki wybór zwłaszcza że na rynku jest dużo ładnych wózków..mnie wprawdzie na ten moment nie jest wózek potrzebny ale ogladam sobie wózeczki..i aktualnie mnie zafascynował model espriro vector 4 air baby design Babydesign Group
wózek za przystępną cenę i pięknie wyglądający ..aktualnie używamy jeszcze spacerówki espiro magic 3 baby design , ten wózeczek już tu polecałam , ale uczynię to jeszcze raz :-D:-):-):tak::tak::tak:
 
Ja kupiłam wózek Verso, może nazwa wydaje się trochę nieznana, ale jest to dokładnie tan sam wózek co jumper x firmy Tako. Jest produkowany na tym samym stelażu, gondola, spacerówka, fotelik również takie same. To co odróżnia go od jumpera x to większy wybór kolorów, (nie ma tego czarnego materiału), szycia są troszkę inne no i cena jest niższa o prawie 350 zł (ja za verso dałam 1050zł wraz ze wszystkimi dodatkami, a jak chciałam zamówić jumpera x to bez zniżki kosztował 1390zł), z tego względu, że firma która go produkuje nie jest jeszcze dobrze znana. I na wózek czekałam tylko jeden dzień:) Polecam, naprawdę fajnie i lekko się go prowadzi:)
 
Ja w końcu kupiłam wózek Verso, może nazwa wydaje się trochę nieznana, ale jest to dokładnie tan sam wózek co jumper x firmy Tako. Jest produkowany na tym samym stelażu, gondola, spacerówka, fotelik również takie same. To co odróżnia go od jumpera x to większy wybór kolorów, (nie ma tego czarnego materiału), szycia są troszkę inne no i cena jest niższa o prawie 350 zł (ja za verso dałam 1050zł wraz ze wszystkimi dodatkami, a jak chciałam zamówić jumpera x to bez zniżki kosztował 1390zł), z tego względu, że firma która go produkuje nie jest jeszcze dobrze znana. I na wózek czekałam tylko jeden dzień:) Polecam, naprawdę fajnie i lekko się go prowadzi:)
 
reklama
Do góry