reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

reklama
Ja mam może nietypowe pytanie odnośnie wózków. Czy ktoś z Was wie może czy gondola od Bebe Confort Trophy będzie pasowała do stelażu Bebe Confort Mura? Mam możliwość dostania od brata gondoli i fotelika, ale bez stelażu, a dostanie samego stelażu od Trophy chyba graniczy już z cudem :-(
Pozdrawiam
Agnieszka

link do aukcji ze stelażem
STELAŻ TROPHY AVENUE BEBE CONFORT (677607003) - Aukcje internetowe Allegro
Bebe Confort Trophy Avenue (gondola + spacerówka) (671656583) - Aukcje internetowe Allegro
stelaż BEBE CONFORT TROPHY Avenue uszkodzony (674350799) - Aukcje internetowe Allegro
 
Witam Ja polecam wozek Firmy MIKADO typu four three. Posiadam go już jakiś czas i jest świetny. Dodam że jest trzyfunkcyjny. Gondola dłuża, przestronna, posiada podnoszony zagłówek. Spacerówka posiada pasy, barierke którą można odpinac, jest ogromna. Na stelażu można zamontowac fotelik wielu firm dzięki specjalnemu adapterowi. wszystko to montuje się tyłem lub przodem do kierunku jazdy. koła duże i wygodne na nasze polskie drogi:-). A poza tym Firma MIKADO jest świetna. Bardzo pomocna. Naprawde Polecam
 
Zgadzam się w 100%. Tez przy pierwszym dziecku miałam Mikado. Sparwdziłs ię w 100%. Superowy.
Teraz przy drugim dziecku nam odwaliło i postanowilismy kupić "wypasiony" wózek, bo co tam. No i kupiliśmy Mutsy 4rider, ale makabra, już po dwoch dniach był w naprawie. Ciężki, źle jeździ po krzywych chodnikach, duzy po złożeniu. Nadaje się tylko na spacer do sklepu, bo tam jest równo...dlatego akurat ten odradzam. A Mikado - super i do tego 4 razy tańszy....
 
Witam
smile.png
Zdecydowaliśmy się na czerwono-granatowy wózek Mikado Ox-Ford Four-Three już na początku ciąży, po wnikliwym studiowaniu opisów, opinii, zdjęć itd. Kupiliśmy go we wrześniu 2008, choć termin miałam na początek grudnia. Ale dobrze, bo zdążyłam się z nim zapoznać "na żywo", no a synek się pośpieszył na świat.
Kupiliśmy najpełniejszą wersję, jaka była możliwa, a więc gondola, spacerówka, stelaż trójkolowy, adapter + fotelik Carlo, śpiworek polarowy + standartowe wyposażenie (folie, okrycia, moskitiera, parasolka, tacka... ) - za bardzo przystępną cenę (1000 zł)
smile.png

Po 8 miesiącach użytkowania, mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że wózek jest SUPER !!!! Dużo miejsca w gondoli ( syn miał na sobie kombinezon i śpiworek - a jeszcze było sporo miejsca... ), gondola z podnoszonym oparciem ( synek w którymś momencie nie chciał leżeć na płasko
wink.png
, fotelik samochodowy poręczny ( z budą naciąganą na pałąk - chroni przed wiatrem ), przestronna spacerówka z regulacją oparcia i podnóżka... Wszystko świetnie wykonane, stabilny stelaż ( a jeździłam zarówno po polnych dróżkach, jak i polerowanych płytkach ), dobrze amortyzowany... Budka nie opada, a jedyne co wożę ze sobą, to pompka do kół ( choć nie zdażyło mi się ich pompować w trasie ).
Dużo bym mogła mówić o wózku Mikado, bo naprawdę jestem zadowolona z zakupu. Zresztą synek też, bo bez problemu zasypia w Ox-Fordzie
smile.png

Szczerze polecam
smile.png

P.S. Kontakt z pracownikami firmy Mikado jest fantastyczny - są naprawdę pomocni we wszystkim
smile.png
 
myszor78 co Wam się w nim zespuło??ja też mam 4 Ridera i zaczyna skrzypieć:szok:po lewej stronie w stelażu! Chcę dać do reklamacji ale czym będę wozić małą...dają niby zastępczy ale ...moja jeździ jeszcze w gondolce a dają spacerówkę... więc chyba poczekam..
 
Witam,

chcialabym sie was poradzic odnosnie wozka. Czy ktoras z was miala lub moze cos powiedziec o wozku baby Design Atlantic z roku 2007?Dokladnie taki model:
baby design altlantic+ GRATISY!!!!! (680173416) - Aukcje internetowe Allegro
cena jest chyba dosc atrakcyjna i zastanawiam sie czy go nie kupic, a potem przejsc na jakis porzadny, lekki spacerowy.
Co wy na to?Bede wdzieczna za wszelkie rady.
 
reklama
Ja mam model z 2008 i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, co prawda lekki nie jest:-), ale bardzo dobrze się go prowadzi. Mąż sam go testował, spacerówka bardzo fajna jest w nim. My nawet kolor ten sam, co na zdjęciach Twoich jest, mamy. Na razie czeka na październik, ale i tak nie kupiłabym innego:-)
 
Do góry