reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Dziewczyny a ja mam prośbę, poniewaz chce kupić ten zestaw : www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1299
bo kocham te gondole windoo i te foteliki, a niestety nie mam mozliwosci zobaczenia na żywo tutaj w irlandii tego wózka to prosilabym te z Was które będą w sklepie widziały ten wózek aby trochę dla mnie potestowaly go!
Wogole to chciałam high trek'a z ta gondola ale kolorystyka sama chlopieca,a tu mam piekny fiolet ;) dla mojej niuni.
 
reklama
josie własnie wiem ze sie nadaje. W sumie jeżeli zdecyduje sie go kupic to nie cały 4 w 1 tylko tą część spacerową. Bo reszte od znajomych pozycze. A amortyzacje ma bardzo dobrą. Cena nowego zabija. Ale uzywane na allegro sa od 600 do 1100. Więc juz cena do przezycia.
 
Miałam X-Landera i w sumie nie mam do niego zastrzeżeń, jednak wadą tego wózka jest to, że w spacerówce można jeździć tylko przodem do kierunku jazdy, a np moja Hania do roku bardzo płakała gdy jeździła wózkiem i mnie nie widziała, dlatego zmieniliśmy wózek na mutsy, który mam do dzisiaj i jestem bardzo zadowolona. W Mutsy można spacerówkę montować i przodem i tyłem do kierunku jazdy.

Wracając jeszcze do X-Landera to ma małą gondolę i na krótko nam starczyła.

Jeśli chodzi o fotelik samochodowy X-Landera to ma bardzo niewygodny fotelik - szczególnie budka jest bardzo dziwna, włożyć noworodka to nie problem, ale już półroczne dziecko to problem
 
Hej dziewczyny. Jeśli mogę Wam polecić wózek,. to polecam swój :) Mam tako princess: główne zalety: jest lekki, ma duże pompowane koła, bardzo dużą gondolę - co przy porodzie letnim świetnie sie przydaje-mój maluch ma 7 m-cy i jeszcze mieści sie w niej razem z grubym kombinezonem - także zimę przejeździmy. Zarówno gondolę jak i spacerówkę można zapinać przodem i tyłem do kierunku jazdy. A co do xlandera...ma go moja sąsiadka i maluch w tym samym wieku: narzekają na małą gondolę, która ma dość szpiczasty kształt i dziecku szybko brakuje miejsca-już od grudnia jeżdżą w spacerówce no i na niemożność zamontowania spacerówki przodem do mamy-to naprawdę przydatne przy mniejszym dziecku. Dodatkowo rozstaw kół w xlanderze nie przechodzi przez bramki wejściowe w sklepach: muszą wjeżdżać przez kasę albo otwierać całą bramkę. Mama czerwcowa 2011

ps: jeszcze jedna zaleta tako princess: dno w gondoli można podnosić na kilka stopni aż do pozycji siedzącej, co dziś, kiedy krasnal jest ciekawy świata też nam się bardzo przydaje
 
Ostatnia edycja:
Ja Wam powiem ,ze mimo, iz jestem caly czas chora na quinny, to ostatnio w sklepie ogladalam Jane Rider i nono musze powiedziec, ze jest super.
Co prawda nie kupie, bo mi sie gondolka nie podobala- fajna, ladnie wykonana ale lekko mala w moim odczuciu.
Ale Jane ma inne fajne wozki :tak:
Bede chyba brala pod uwage takze Jane
 
Mi się osobiście podoba x-lander, w sklepie miałam okazję dokładnie obejrzeć, pojeździć nim trochę i na dzień dzisiejszy to jest mój faworyt!

X-LANDER XA 2011 3w1 TORBA+FOTELIK@ (2086636878) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja chcę też ten model, bardzo mi się podoba, ale zakochałam się w tym kolorze:

WÓZEK SPACEROWY XA + GONDOLA + FOTELIK kolor DESERT firmy X-LANDER kolekcja 2011 | Sklep internetowy Bajkowachatka wózki dla dzieci , łóżeczka, foteliki samochodowe, kojce, leżaczki, akcesoria niemowlęce, meble dla dzieci, krzesełka do karmie

Moja siostra ma jeden z tych wózków Wózki dziecięce Bolder SD, Implast, Galeria Babby i też jest zadowolona. Fajną funkcją jest w nich to, że spacerówka może być ustawiona przodem do kierunku jazdy lub tyłem, czego nie ma w X-Landerze.
 
reklama
Dziewczyny a ja mam prośbę, poniewaz chce kupić ten zestaw : ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: ELEA 2012 (3w1) wózek głęboko-spacerowy + fotelik
bo kocham te gondole windoo i te foteliki, a niestety nie mam mozliwosci zobaczenia na żywo tutaj w irlandii tego wózka to prosilabym te z Was które będą w sklepie widziały ten wózek aby trochę dla mnie potestowaly go!
Wogole to chciałam high trek'a z ta gondola ale kolorystyka sama chlopieca,a tu mam piekny fiolet ;) dla mojej niuni.

Co nie mówisz...byłam w sobotę w Zamościu właśnie w tym sklepie...ale nic straconego pojadę jeszcze raz jak będę odbierała krzesełko to wykonam nim jazdę próbną ;D
 
Do góry