reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Czyli jak przeżyć z maluszkiem 12 godzin jazdy samochodem?

W nocy il sie da a jak sie obudzi to i tak nie da sie bez przerwy. Jak musisz to misisz i jedziesz. Tylko nie co tydzien tylko raz na miesiac a przez tydzien dajes dziecku odpoczac i nie ladujesz go do fotelika czy do lezaczka. Trzeba odciazyc kregoslup. To tak jakbys ty zostala przypieta w jednej pozycji na 12 godzin... To pozniej ratuje cie masaz i wygodne lezelnie :)
 
reklama
Oglądam właśnie tą bartatinę i wydaje się naprawdę dobra - na pewno będę ją rozważać przy zakupie, dzięki za podpowiedź:)

quinny speedi też mocno brałam pod uwagę, tylko jakoś boję się tych 3 kółek:p W sumie nie wiem czy ta obawa jest w ogóle uzasadniona:p

Ja mialm trzy kolkowy quinny i bardzo sobie chwale, dobrze sie prowadzil latwo na wertepach. Szybko blokowalo sie przednie kolo i mozna bylo z nim nawet biegac. Ogolnie stabilny i fajny wozej. A dzieki braku jednego kolka lzejszy :)
 
Hej mamusie jestem tu nowa. Kiedyś miałam konto ale zlikwidowałam. Jestem w ciazy i zaczynam się rozglądać za wózkiem. Będę wybierać miedzy Caretero Compass a Sena Luna. Czy któras z Was używa któregoś i mogłaby cos o nim napisać? Pozdrawiam
 
Mam juz 4latniego synka, przeszlam z nim 10 wozkow i niechce tego powtórzyć. Z własnego bogatego doswiadczenia powiem ze wózki 3kolowe nie są na nasze drogi, a najlepiej prowadzą się wózki ze skrętnym przednimi kołami. Najlepiej średniej wielkości kola z tworzywa lub pompowane, byle nie pianka.



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam, moja fizjoterapeutka twierdzi, że skoro rodzę wiosną (maj 2015), to nie będę potrzebowała gondoli, bo na początku dzieciątko mogę wozić w nosidełku/foteliku, a później w spacerówce, ale siedzisko spacerówki powinno być KUBEŁKOWE, tzn. nie opuszczane oparcie, a siedzisko w kształcie kubełka, które można ustawiać w różnych pozycjach. Zastanawiam się nad Quinny Buzz Xtra, ale w moim mieście w sklepach nie ma takiego wózka, więc widziałam go tylko w necie :-( Czy któraś z Was zna kogoś kto ma taki wózek lub słyszała opinie na temat tego wózka?
 
Zmuda ten wozek jest naprawde super. Lekki, zwrotny, no i nowocześnie wyglada. Ja chcę quinny moodd ale szkoda mi kasy na nowy wiec jesli nie dostane takowego do 1500 zl to biore wlasnie buzza :)
 
Ja chyba będę musiała pojechać po niego do Poznania :-) Z tym że mnie interesuje tylko Buzz Xtra, a nie np. Buzz 3 lub 4, ponieważ Xtra ma już powiększaną budkę - mała budka we wcześniejszych modelach to najczęstszy zarzut pod adresem Quinny :angry: Moodd mnie nie interesuje, bo nie ma kubełkowego siedziska...
 
reklama
Do góry