reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Mili no wlasnie o to mi chodzilo... Ja bym wolala, zeby z fotela rozkladac do takiej pozycji jak na lozku lezysz.
 
reklama
Mili dobrze, ze mowisz a z bugaboo to ja bym chyba kameleona chciala :p chociaz ten drugi ma ciut wieksza gondole...
 
Mili dobrze, ze mowisz a z bugaboo to ja bym chyba kameleona chciala :p chociaz ten drugi ma ciut wieksza gondole...

W cameleonie za to wieksza jest sportowka :) ja tez sie zastanawiam czy mojego bee nie wymienic na cameleona. Bo jak bym zostala z bee to musimy dokupic gleboki za 200 I budka ktora mi sie podoba jest za 150 to tak mysle, ze jak bym bee sprzedala to dolozyla to prawie bym miala na cameleona disel (dla chlopca) albo zwyklego dla dziewczynki. Jutro ide zobaczyc jak duza jest ta nowa gondola do bee3
 
Mili dobrze kalkulujesz ;) No io cameleonna wiekszych kolkach jest ;) A nie myslisz nad wozkiem rok po roku na dlugie wycieczki i spacery?
 
Wlasnie dlatego mnie te wozki kreca bugaboo, phil&teds, mutsy maja rozwiazanie na kazda sytuacje ;) Mutsy odpada bo gondola mala... ale reszte musze powaznie przeanalizowac ;)
 
reklama
Do góry