reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

a całe tak jak śpi na leżąco
DSC06829.jpg
 

Załączniki

  • DSC06829.jpg
    DSC06829.jpg
    44,5 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Monia zobacz wozki bugaboo :) mielismy srebrana wersje bee plus 2012 zmienilisny na caly czarny wersja 2014 I jest meeega nie jedzie on plynie :) lekki zwrotkny I bardzo duzo roznych akcesorii jest do nich. Jesli chcesz cos na duzych kolach polecam buffalo albo cameleon. My sie wlasnie zastanawiamy czy do naszego bee dokupic gleboki czy moze wymienic na cameleona zakochalam sie w wesji Disel ale to dla chlopca ;)
Moja ale ubieram w next mothercare Lauren Ralph h&m I czasami cos fajnego mozna upolowac w tkmax
 
Ostatnia edycja:
Mili a wiesz moze jak z amoryzacja w Buffato? Bo ma sporo wieksza gondole a to przy naszych dzieciach istotne, bo w zieme juz dosc duze beda ;) A na stronie nic o amortyzacji w Buffato nie pisza. Gdyby w Cameleonie byla ciut wieksza gondola bym chyba sie juz zdecydowala tym bardziej, ze mozna dokupic kola terenowe zamiast malutkich przednich :) I gwarancje na 3 lata tez do mnie przemawia ;)
Chciec to moze ja bym chciala drugie dziecko po roku ale jak to wyjdzie to nie wiem ;)
 
Dziewczyni Mili polecila mi wozki od bugaboo i rzeczywiscie sa super i leciutkie, ale mam jedno pytanie... czy spacerowka nie powinna sie rozkladac na plasko? Bo ja mam wrazenie, ze w bugaboo spacerowka zmienia pozycje ale dziecko caly czas jest w pozycji siedzacej? Jak to z tym jest? Ktos cos wie?
 
Monia to prawda z bugoboo -znajoma ma i jak byliśmy na spacerze to żal mi było tego Małego jak zasnął i wciaż był w takiej samej pozycji.... w Warszawie na Mokotowie to modne wózki, co druga mama taki ma :D Jak i nie więcej :D
W ogole zauważyłam, że co dzielnica to jest moda na jakąś markę.... może to chodzi o stan finansowy mieszkańców, ha ha ha
 
Michalina wcale bym sie nie zdziwila :p Ale mi bardziej niz na modzie zalezy na jakosci wozka i komforcie dziecka... Troche martwi mnie ta siedzace spacerowka... :(
 
W spacerówce oparcie ma się kłaść całkowicie do poziomu i podnóżek podnosić do góry tak żeby dziecki nie spało z nogami zgiętymi w dół (namotałam?) - często można taki obrazek zobaczyć szczególnie przy wózkach parasolkach.

Thriade pewnie, że tak. Kładziesz wszystko na płasko i jedziesz. Poza tym jak się uprzesz to możesz dziecko w pasy zapiąć (ja tak robiłam), bo spacerówka ma je wmontowane.

A co do Mutsy, to sąsiedzi mieli Mutsy EVO. Wózek fajny, bo lekki i mały. Poza tym chyba same minusy. Do lasu pojechali z nami raz, bo się umordowali z tymi kółkami, że cali mokrzy wrócili. Prawei musieli go nieść. Gondola bardzo mała, ale szczytem była spacerówka. To skłoniło ich do sprzedaży i kupna x-landera. Buda w spacerówce jest tak krótka, że w ogóle dziecka nie chroni przy deszczu czy wietrze. Mogi iść na spacer tylko w ładną pogodę ;P
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gurek wiem o co masz na mysli... Ja sie z tymi wozkami chyba zalamie... Lekki, duza gondola, dobrze amortyzowany, stabilny, z rozkladana spacerowka na plasko i do tego, zeby jeszcze ladny byl ;) Ktos zna taki ideal?
A parasolke to ja mam juz wybrana :D Maclarena - mezowi obiecalam, ze ja kupimy :p
 
Do góry