reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Kornelia a Ty jakie wozki bierzesz pod uwage?
Racje dopisuje sobie punkt numer dwa... kolejnosc przypadkowa ;)

1. waga wozka
2. duza gondola
3. dobra amortyzacja
 
reklama
Dlatego zauroczyłam się tym Bebetto ma dużą gondolę 84cm z możliwością regulacji oparcia co jest ważne bo dzieciaczek musi przezimować w tej gondoli więc i się zmieści i można go podnieść aby coś widziało bo mając 6 czy 7 m-cy będzie już siedzieć. Waży ok 13,5 kg. W przyszłym tygodniu wybiorę się do smyka i obejrzę go na żywo. Na razie to mój nr 1.

Wózek Bebetto Holland (spacerówka+ gondola+ fotelik Maxi Cosi Cabriofix) 2014/2015 KURIER GRATIS [id19302/cabrio] - 1879 zł : DINO - najlepsze wózki dziecięce, meble, foteliki samochodowe, Dino wózki Sklep

Brałam jeszcze pod uwagę Camarelo Sevilla.
Nowość Camarelo Sevilla Special Collection 2015 (spacerówka+gondola + fotelik Maxi Cosi Cabrio) KURIER GRATIS [id19704/cabrio] - 1849 zł : DINO - najlepsze wózki dziecięce, meble, foteliki samochodowe, Dino wózki Sklep
 
Ja mam Espiro Modena i on ma bardzo dużą gondolę, a i tak na przełomie grudnia i stycznia musiałam przełożyć syna do spacerówki, bo z śpiworem i kombinezonem się nie miescił. Dlatego dla mnie to bardzo ważny punkt przy wyborze wózka. Mam też regulację oparcia w gondoli, ale nigdy tego nie użyłam. W spacerówce też b. długo jeźdzliliśmy na płasko.
 
U mnie to zależy jak będzie z funduszami :p Jeśli uda się więcej uzbierać to podoba mi się bardzo Tako Extreme w wersji ekoskóra :) widziałam na żywo i się zakochałam, co prawda jest ciężki, ale ja mieszkam w domu jednorodzinnym, więc tu problemu nie ma z noszeniem :) szczególnie te kolory:
7855405.jpg

Tako Extreme Eco - Osiemgwiazdek.pl

Nr. 2 to bebetto holland ew. silvia, ale holland chyba trochę więcej poprawek ma :)) to ta tańsza opcja :)

Narazie te 2 mam upatrzone, ale do lipca to może coś innego jeszcze mi wpadnie w oko :) Podobają mi się też quinny i mutsy ale to nie na naszą kieszeń niestety :p może kiedyś :p a póki co to chcemy nowy wózek bo mamy nadzieję, że jeszcze nam się uda z jedno dziecko mieć w przyszłości, to by się przydał :p
 

Załączniki

  • 7855405.jpg
    7855405.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 72
Wiem, ale mają więcej minusów dla mnie, bo ja potrzebuję wózka na tereny nierówne i do tego pompowane duże koła, dobra amortyzacja no i ta gondola większa,żeby kawałek zimy przejeździć :p
 
Kola tez mozna dmuchane do mutsy, ale gondola troche mala...

edit,. Ale sie z siebie nasmialam :p kola dmuchane :p haha pompowane mialam na mysli :p
 
Ostatnia edycja:
Ja mam Espiro Modena i on ma bardzo dużą gondolę, a i tak na przełomie grudnia i stycznia musiałam przełożyć syna do spacerówki, bo z śpiworem i kombinezonem się nie miescił. Dlatego dla mnie to bardzo ważny punkt przy wyborze wózka. Mam też regulację oparcia w gondoli, ale nigdy tego nie użyłam. W spacerówce też b. długo jeźdzliliśmy na płasko.
Jestem zielona w temacie więc jak coś to wybacz głupie pytanie :) Czyli jak spacerówka rozkłada się na płasko to w kombinezonie i śpiworku to można wozić takie leżące dziecko, powiedzmy 5-6 msc? Ono jakoś tam nie wypadnie czy coś? :>
 
reklama
thriade nie, nie wypadnie, spoko zabezpieczysz malucha
DSC06802.jpg
nie wiem czy to widać Mati tu ma niecałe 5 m-cy
 

Załączniki

  • DSC06802.jpg
    DSC06802.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 76
Ostatnia edycja:
Do góry