reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Ewcia ladny ten wozeczek, ale ja sie troche boje 3kolowych

właśnie ostatnio czytałam o tych trzykołowych i podobne one są super na trudniejsze drogi, np. po nierównym terenie, błocie itd., że doskonale sobie radzą, taka wersja "terenowa". ale w mieście można spokojnie kupić zwykły.
 
reklama
Thriade ten pierwszy dla mnie odpada, bo chce raczke taka przez calosc a nie dwie osobne no i ja nie jestem zwolenniczka 3kolowych. Ten drugi mi sie podoba i sama tez kilka tego typu na swoja liste wrzucilam, ale troche sie boje tych malych przednich kolek...
 
Ale on nie jest 3 kołowy :) I rączki można połączyć, jest do tego w zestawie taka "listewka". Też nie chcę 3 kołowego. A czemu boisz się małych kółek? Podobno lepiej się manewruje... ale dobrze gdyby jakaś doświadczona mama się wypowiedziała :)
 
Rzeczywiscie, gapa ze mnie :) Zobaczylam troj w nazwie to juz sobie dopowiedzialam ;) Z raczka fajny manewr, pytanie tylko na ile ta metoda laczenia raczki jest solidna. Ale ja spacerowke chce taka duza, na wiekszych troszke kolach (chociaz z takimi mniejszymi tez ogladam) taka "terenowa" a do tego planuje parasolke maclarena dokupic i tyle.
 
Ola ja tego hollanda wczoraj na żywo oglądałam i jest fajny, amortyzacje ma fajna, maż go wytelepał i nic :p i kolory ma świetne, co do x-landerów, bardzo fajne spacerówki ale gondola malutka a ja chcę trochę większą,żeby przez zimę przewozić smyka :)
 
reklama
hmm jakoś tak nie pomyślałam, że gdzieś pewnie dopiero w styczniu, lutym dziecko dorośnie do spacerówki a w zimie się musi zmieścić w całym rynsztunku typu kombinezon (chociaż przy wspaniałym krakowskim powietrzu to spacery zimowe zapewne będą ograniczone do minimum :/).. no nic muszę te wózki zobaczyć na żywo...
 
Do góry