reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Ja dla Wiki miałam x-landera move, a parasolke mam mclarena.
Way x landera:
MAŁA GONDOLA!!! Wiki była drobna, ale przesadziłam już ją do spaerówki jak skończyła 5 miesięcy, w maju. Gdyby urodziła się chłopcem i by w wiekuu 4-5 miesięcy miała jeździć gondolą to by w życiu się tam nie zmieściła!!!

A w modelu 2013 w spacerówce na daszku zrobili takie okienko, którego się nie dało zamknąć i Słońce prosto WIki w oczy świeciło... ale mama mi podszyła i uż problemu nie było....

A poza tym zadowolona jestem. Raz gume złapałam :D Ale na każdej nawierzchni dobrze się jeździ, banalnie się składa i rozkłada no i tyle, wózek jak wózek :D

Jak chodziłam na rehabilitacje to babeczka przyjeżdżała z wózkiem Peg Perego Skate i strasznieeeeee mi się podobał, ale już za późnona zmiane było....

A wózek musi się rozkładać na płasko, bo dzieci kochają spać na spacerze :D
 
reklama
Nieeee.... ale było strasznie gorąca, gondola za mała.... położyłam spacerówkę na płasko i ją woziłam :D

Nie mówiać, że próbowała siedzieć i by mi 2 razy z gondoli wyleciała... a tak to ją pasami przypiełam:D
 
No tak, ale Ty Wikusie w styczniu rodzilas...A teraz jak w lipcu rodzimy to ja bym chciala spora czesc zimy jeszcze w gondoli przejechac ;)
 
No właśnie! Dlatego trzeba patrzeć na tą gondole.. ja będę mieć problem...a przecież nie kupię 2giej gondoli.... choć jak trzeba będzie to trzeba..... Chociaż powiem Ci, że nie wiem czy da radę.. jak WIki tylko odkryła pozycje siedzącą to już leżeć nie chciała... sama siadała jak miała 8 miesięcy (a pewnie by siedziała wcześniej, ale jak miała pół roczku spędziłyśmy 3 tygodnie w szpitalu, z czego przez tydzień była nieprzytomna.... i dostala niedowładu lewej strony ciała :( ). Więc jeżeli jej siostra będzie też taka silna to pewnie usiądzie jak będzie miała 6-7 miesięcy a wtedy gondola już się nie przyda....
 
Dziewczyni Mili polecila mi wozki od bugaboo i rzeczywiscie sa super i leciutkie, ale mam jedno pytanie... czy spacerowka nie powinna sie rozkladac na plasko? Bo ja mam wrazenie, ze w bugaboo spacerowka zmienia pozycje ale dziecko caly czas jest w pozycji siedzacej? Jak to z tym jest? Ktos cos wie?

Rozklada sie na plasko I nozki nie wisza :) amortyzacje ma swietna jest to wozek na kazdy teren
 

Załączniki

  • 1421601608425.jpg
    1421601608425.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 76
  • 1421601622123.jpg
    1421601622123.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 77
Michalina wspolczuje co przeszlas z Wikusia, najwazniejsze, ze juz jest lepiej :) ale 6-7 miesiecy to styczen-luty czyli srodek zimy a i w listopadzie moze byc juz zima... A nie myslalas o wozku dla dzieci rok po roku? Z bugaboo albo z phil&teds sa calkiem fajne rozwiazania.

Na studiach pracowalam jako opiekunka do dziecka i jezdzilam wozkiem phil&teds vibe ale nie wiem czy to 3ka byla czy wczesniejsza wersja, ale pewnie wczesniejsza bo to dosc dawno temu bylo, wtedy tych wozkow jeszcze w Polsce nie bylo i oni z UK sprowadzali wlasnie dla dzieci rok po roku i calkiem dobre rozwiazanie. Nosic go nie musialam bo parkowalam wozek na parterze wiec jego waga mnie nie interesowala, ale mimo 3ch kolek, ktorych nie jestem zwolenniczka bylo to najfajniejszy wozek jakim jako opiekunka do dzieci jezdzilam. Teraz sa one w 4 kolowych wersjach nad ktorej zakupem sie zastanawiam.
 
Ostatnia edycja:
No właśnie szukam tych wózków rok po roku ale na nich się kompletnie nie znam... teraz sobie poczytam o tych co napisałaś :)))

Ciekawa jaka będzie następna zimna, bo jak taka jak ta to żadna, ha ha ha :))) Teraz nawet kombinezonu nie zakładam Wiki tylko spodnie ocieplane :)
 
reklama
Do góry