reklama

Wpisy do K O O P A

Temat na forum 'Zapiski archiwalne listopadówek' rozpoczęty przez megusek, 9 Listopad 2006.

1. megusek

megusek Fanka BB :)

Moze i mi na mozg padlo ale to niewazne ;-) Jak do tej pory nie stosowalam zadnego przyspieszacza porodu. Jezeli Wy tez i nie zamierzacie proponuje zapisac sie do kultowego juz teraz Kola Okołoporodowych Oczekujących Porodu Agentek.

Wszystkie udzielamy porad jak przetrwac :-)
    Zapraszamy ;-)
    Kolezanki, poniewaz nie ma zadnego regulaminu ani komisji egzekucyjnej same wiemy co robimy a czego nie robimy i ja na tym wychodzimy ;-)

2. góralka

góralka Fanka BB :)

ehheeh wariatki

3. reklama
  4. megusek

EEEE tam Goralka :-)

5. dorotak

dorotak Fanka BB :)

Jeszcze ja, jeszcze ja :-D :-D :rofl:

6. dorotak

dorotak Fanka BB :)

wariatki, wariatki............ może komuś lekarz by się przydał :-D :-D

7. megusek

Dorota juz jestes wpisana ;-)

Celem Kola jak pisalam jest wzajmne wspieranie sie. Zatem w tym watku nie piszemy ze juz nie dmay rady i ze wygladamy jak wielorybki ale chwalimy matke nature za dar macierzynstwa :-)
    To ma byc wesoly watek bez zadnego smutaskowania!!
    :-) :-)

8. bpcianek22

bpcianek22 Zaangażowana w BB

Teraz ja. Termin porodu na 7/11 - twardnienie brzuszka raz na jakiś czas i tyle.

9. ibi

ibi Listopad' 06 Wrzesień' 08

No to i mnie wpiszcie, bo u mnie będzie długo oczekiwana córka....:-D
    Termin 9 listopada i cisza............

10. reklama
  11. ewa2500

ewa2500 mama pauli i seby

moze jeszcze ja rozwarcie 1 cm od miesiaca i glowka malego juz wyczowalnie nisko:-p brzuch na kolanach;-) :-) :-)

12. aniii

aniii aaaaa Kotki dwa...

czas i na mnie. brzuch pod brodą, wszystko pozamykane, szyjka się delikatnie skraca ale to jeszcze nie to. skurcze bardzo żadko występujące, zazwyczaj wieczorem. termin na 17.11.:-)

Poleć forum