reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wpisy do K O O P A

reklama
Przyspieszacz a seks do tego wchodzi?? mi sie chce caly czas i non stop !!! jedyny stosowany dzidzia chyab ma ochote walnac tatusia w gowke... a ja jeszce chce spokopjnie pospac ... plecak Dorota dobry pomysl..!!!
Megusek Laska ale Ci sie nudzi!!;-) :-) :-)
 
Nam dzisiaj lekarka powiedziała żeby Tatuś przyspieszył troszku poród i powiedziała że jak najbardziej jest to wskazane!!!
Więc dziewczyny do dzieła dzisiaj wieczorem!!
 
Rozwarcie jeden centymetr, brzuch jeszcze wysoko....o sexie zapomnijcie- moj chyba stracil "desire" ale cycuchy moge sobie pomasowac....moze przyspieszy.
 
Ibi....Ty chcesz chyba zeby Cie z Kola wyrzucic!!!
Co do przyspieszania za pomoca seksowania to nie przyjmujemy takich do Kolka! Tylko takie ktore lubia porostu sex ze swoim chlopem i jest to silniejsze od nich :-)
 
ha ha swietny watek no to jeszcze ja przodowniczka :-D

5.11 byl termin 3powazne akcje skurczowe, czop odszedl albo jest w trakcie:-) , glowka bardzo nisko i cisza:-)

jak ja kocham byc w ciazy!!!!!!!
 
no moga zaczac juz jutro tzn pierwszy punkt to masaz szyjki macicy jak sie zgodze, a jak nie to 19 listopada o ile wczesniej mala nie wyjdzie sama po dobroci:-D
 
reklama
Tak najlepiej!!!
Usuńcie mnie z KOOPA!!
Będzie spokój!!
A i tak z mężem będę grzeszyć, bo to jedyna przyjemność która mi pozostała(oprócz sprzątania, gotowania, zmywania, prania,wychodzenia z psem itd...)
A ja tak kocham być w ciąży:)):-)
 
Do góry