reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co z seksem?

Lucyann hahah ognista Slowianka siedzi w domu bo sniegu u nas znowu napadalo buuuu
Ale zato dzis rano przezylam swoje pierwsze "Big O!" bo tak amerykanie nazywaja orgazm heheh.
Miesnie Kegla mam sprawniejsze niz myslalam, cierpliosc meza poplacila...
A tym ktore sie obawiaja daje slowo ze ja tez tam bylam.... juz wam pisalam ze jak zaczynalismy chyba z tydzien temu to nogi mi sie trzesly jak listki i spieta bylam na maxa,.....a teraz za 4 razem bylo suuuper.
 
reklama
Monia- gratuluje "big O":tak: ;-) ;-) mi tez by sie przydało jakos rozładowac....sex rozluznia a mi siadaja ledzwie- (bo Sarenka z 6 kg wazy- mimo ze jej czesto nie nosze)...przydałoby sie troche porozciagac- a sex najlepszy na moje wiezadła:tak: buahaha....moze jak zamontuje we wt spiralke- ha-maz mówi ze wtedy sex codziennie- a ja sie tylko usmiecham:-D ...no ale ten "big O"- tez chce!!!!...a Ameryke snieg zasypał- a u nas nie ma:confused:
 
no dziewczyny, aż muszę to napisać...nareszcie jestem po...hura!!!miałam stracha, zwlekałam długo ale stwierdziłam że nikt inny za mnie tego nie zrobi.pewnie ze strachu nie miałam tyle przyjemności co zwykle ale teraz już wiem że może być tylko lepiej...całe 2miesiące i 10 dni:szok::tak:po porodzie...
 
reklama
Do góry