reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co z seksem?

Zajelo nam prawie 6 tygodni ale stalo sie! Wczoraj w nocy.... Nie bolalo praktycznie wcale, ale tez czulam sie jakbym byla tam sparalizowana- zero odczuc. dziwne! miesnie kegla raczej zwiotczale bo nie moglam nimi operowac.... Hmmm moze nastepnym razem bedzie lepiej...
Zreszta bylam starsznie ale to strasznie spieta i zdenerwowana- i trzesly mi sie nogi z nerwow heheh jak malolatce przed pierwszym razem :-D
Chyba znowu naczytalam sie o bolesnym seksie i dlatego panika!
Pierwsze koty za ploty..oby bylo tylko lepiej!
 
reklama
Gratuluje Monika!!! Teraz będzie już tylko lepiej!!!!:tak: Ja juz troche temu zaczełam i juz mnie nic nie boli:-p A wogóle nie wiem jak Wy ale ja jeszcze niedawno myslałam o porodzie jako o czymś strasznym czego juz nigdy nie chce przeżywać, a jeśli juz mi się trafi i będę musiała to znieczule się do oporu:-D A ostatnio tak sobie wspominałam i pomyslałam że jeśli kiedys jeszcze miałabym urodzic dziecko(zawsze marzyłam o 3, ale chce tez studiować,więc będzie 2, chyba że mi coś na starość szczeli do głowy;-),albo "wpadne'':baffled:) to chciałabym aby odbyło się to jak najbardziej naturalnie:szok::-D
 
Ja tam do odwaznych nie naleze wiec znieczulenie mialam ale tez musze przyznac ze ciaze i porod wspominam dosyc pozytywnie. (no moze poza miesiecznym zapaleniem pecherza ktore dobilo mnie na maxa). Teraz marudze bo trzeba wstawac w nocy i karmic, przewijac i odbekiwac...ale takie uroki bycia mama :)
 
ja juz tez zaczelam nie bylo zle nic nie bolalo a to najwazniejsze najczesciej mam ochote ale momentami sil brak bo wieczorem padam na twarz ze zmeczenia a maly nie ulatwia bo potrafi zasnac o 1 w nocy
 
no to szybciutko Patija te twoje @....u mnie minał rok(13.01.06)miałam ost- a ze miałam po 60 dni cykle wiec byłam szczesliwa ze zaciazyłam wreszcie:)...no ateraz umówiłam sie wreszcie na załozenie wkładki (Nova T)i ide we wt....hm tak odwlekałam by nikt mnie nie musiał tam dotykac- nie wspominam najmilej badan i wszelkich wzierników jakie udało mi sie odbyc przez 3 tyg przed porodem....a jesli chodzi o seksik- to caly czas mam wymówke- ze jak załoze ta wkładke-ale tak szczerze mówiac to jakos nie mam ochoty....jakas ozibła sie stałam....maz czeka cierpliwie- ach...moze sie to zmieni i stane sie bestia seksualna- buahaha:-D
 
Meggi widze wiec ze nie tylko ja nie pale sie do sexu. jest nas wiecej... zreszta nie dziwie sie- zmeczone, niewyspane i jeszcze nie 100 procent w formie....
Zreszta ja moze bym i chciala ale sluchanie mojego meza i obaw ze Eva bedzie miala braciszka mocno mnie zniecheca. biedak obawia sie bez zabezpieczenia, gumek nie lubi, tabletkom przestal ufac... chyba tez poprosze lekarke o wkladke... a on oszczedza na vasektomie! nie wiem jak to sie po naszemu mowi - w kazdym razie postanowil poddac sie meskiej antykoncepcji :baffled:
 
a u nas seksu ani widu ani słychu. jak byłam u ginka po 7 tyg. po porodzie to powiedział że jeszcze jakieś trzy i dopiero można. ale mi się szczerze mówiąc nie pali, boję się tego jak diabli, nawet jak się kąpię to boję się tam myć myślląc że jeszcze povczuję ból. ale będę musiała zacisnąć zęby i się zmusić, bo mojemu to już jęzor do pasa wisi jak widzi mnie nagą. choc nie wiem co widzi: obwisły brzuch, rozstępy na udach i tyłku i podkrążone oczy...:szok:
 
reklama
Anii zmien kobieto podejscie on tego nie widzi on widzi ciebie swoja kochana kobiete ... o tym pamietaj te z zadarta glowka panienki ktore chodza po ulicach to myslisz ze sa idealne skad one poprostu wiedza ze faceci tych malych defektow nie zauwazaja dla nich jets wazne to cos :"kurwiki w oczach" reszta to dodatek do calego procesu... a seks to naprawde niezly odstresowacz ja dwa tygodnie jestem teraz pozbawiona Ptyska i mi niezle odbija spowrotem rycze na zawolanie i kretynsko sie czasem zachowuje ale juz za pare dni Ptys mnie ukocha i wszytkie glupoty mi przejda wierze w to siwcie... Monika ognista Slowianko do dziela podbij ty ta ameryke a nie sie tam gdzies chowasz....:-)
 
Do góry