reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wpisy do K O O P A

eeeeetam...dziewuchy...sex nie powinien zaliczać się do przyśpieszaczy...ja to bym pogruchała ale tak mnie krocze boli że nie daję się dotknąć:wściekła/y:
 
reklama
Oj wspolczucia Anii ja zato mam tam tak wrazliew szytko ze wystarczy mnie palcem dotknac zeby bylo po mnie.... wiec tez nie ma co sie bawic ale zawsze milo jak pamieta o mnie!!!
 
Nieistotna zapraszamy :) kazda oczekujaca moze sie zapisac ;-) Zwarta i rozwarta, z brzuchem pod szyja i na kolanach :-)
 
To ja jestem częsciowo rozwarta ale nadal zakorkowana
z brzuchem na kolanach w oczekiwaniu na uczucie "wiadra" zamiast normalnej pipencji, terminowo bliżej nie określona
 
reklama
A ja mam wrażenie, że moja się zrasta, czy kurczy, czy nie wiem co, ale gołym okiem widać, że maleje. Uważam, że powinna się regularnie rozciągać, żeby się przygotować na przejście dziecka. Eh widocznie jest ziarno prawdy w powiedzeniu, że organ nieużywany zanika.
 
Do góry