reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wpisy do K O O P A

megusek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Kwiecień 2006
Postów
3 780
Moze i mi na mozg padlo ale to niewazne ;-) Jak do tej pory nie stosowalam zadnego przyspieszacza porodu. Jezeli Wy tez i nie zamierzacie proponuje zapisac sie do kultowego juz teraz Kola Okołoporodowych Oczekujących Porodu Agentek.

Wszystkie udzielamy porad jak przetrwac :-)
Zapraszamy ;-)
Kolezanki, poniewaz nie ma zadnego regulaminu ani komisji egzekucyjnej same wiemy co robimy a czego nie robimy i ja na tym wychodzimy ;-)
 
reklama
Dorota juz jestes wpisana ;-)

Celem Kola jak pisalam jest wzajmne wspieranie sie. Zatem w tym watku nie piszemy ze juz nie dmay rady i ze wygladamy jak wielorybki ale chwalimy matke nature za dar macierzynstwa :-)
To ma byc wesoly watek bez zadnego smutaskowania!!
:-) :-)
 
No to i mnie wpiszcie, bo u mnie będzie długo oczekiwana córka....:-D
Termin 9 listopada i cisza............
 
moze jeszcze ja rozwarcie 1 cm od miesiaca i glowka malego juz wyczowalnie nisko:-p brzuch na kolanach;-) :-) :-)
 
reklama
czas i na mnie. brzuch pod brodą, wszystko pozamykane, szyjka się delikatnie skraca ale to jeszcze nie to. skurcze bardzo żadko występujące, zazwyczaj wieczorem. termin na 17.11.:-)
 
Do góry