reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE PAPU NASZYM MALUSZKOM

reklama
Maja tez za owocami nie przepada, w ostaecznosci zje cos sloiczkowego, ale naturalne zaraz wypluwa:dry: :wściekła/y:

Martusiu Maja ostatnio zjadla wiecej bigosu ode mnie:szok:
Kroluja tez mielone, ale najbardziej lubi zupki: krupnik, ogorkowa, zurek, rosol, jarzynowa itp. Tez juz czasem nie mam natchnienia co ugotowac:baffled:
Jutro chyba zrobie spagetti, bo dawno nie bylo:happy:
 
Martusia u nas takze kroluja zupki jak i u Misiako.Duza ilosc miecha w nich jest i sa geste az lycha staje:-) Ale wszystko inne co podaje to zjada z apetytem.Miedzy innymi:
1)miesko z zeberek z kluskami i obowiazkowym ogorkiem kwaszonym,
2)spaghetti,
3)warzywa gotowane,miesko gotowane w roznych sosikach,ogorek swierzy,pomidory,
4)marchew z jabluszkiem ,kasza gryczana i miesko duszone
5)kapustke kiszona ale male ilosci bo jakos szybko ja nudzi i wypluwa,plus rybka smazona i ziemniaczki
6)pierozki,
7)ostatnio zajadala sie na kolacje kanapeczka z twarozkiem z rzodkiewka,szczypiorkiem i jajkiem.
8)Groszek z marchewka gotowany plus mielony i ziemniaczki a czasem zamiast mielonego klopsiki
9)kurczak pieczony z ogorkiem i ziemniaczkami(mizeria z jogurtem)
10)gulasz sojowy z warzywami z czym sie da:makaron,kasza,ryz
11)gulasz z piersi kurczaka gotowanego w sosie koperkowym plus co sie chce:kluchy,kasza,ryz
12)smarzymy piers dodajemy carry i na sam koniec banana (mozna troszke posmazyc jeszcze to wtedy super sosik z banana wychodzido tego ryz..
13) placki ziemniaczane ale do tego wczesniej podaje zupke bo zjada 2 sztuki tylko:-)
Martusia jak bedziesz chciala to sluze pomyslami...bo teraz wszystkiego nie pamietam

owoce to mandarynki,banany,jabluszka i sliwki.
Podjada takze tatusiowi musli:-)
Juz niedlugo lato i bedzie cala gama owocow.:-)

Przy robieniu obiadkow wymyslam w danej chwili co zaraz mam przygotowac.Lubie gotowac i zrobic cos z niczego to zaden problem(no prawie z niczego;-) :-D
 
WoW Majeczko :szok: bigosik...hmm..i to wiecej od mamusi;-) :-)
My jeszcze nie dawalismy bo sami nie jedlismy:-(
 
Ale mi narobiłyście ochoty na bigos.
I co ja teraz bidna po nocy pocznę????

Przecież nie zasnę cały czas myśląc o bigosie...

Majeczko nie dziwię Ci się, że Ci smakowało:tak:
 
Dzieki dziewczyny za przepisy :*:*:*:*:*:

Kochane jestescie :-) :-)

Duzo robie podobnych obiadkow ale zawsze cos mozna zapomniec, a traz to sobie zapisze :-)

7)ostatnio zajadala sie na kolacje kanapeczka z twarozkiem z rzodkiewka,szczypiorkiem i jajkiem.

Joanno to jakis gotowy serek czy sama robilas ??
To jajko to surowe czy na twardo ??
 
Rozi od paru dni próbuje nabiału. nic się nie dzieje, ale cały czas dostaje Ketotifen, więc nie wiem czy skaza jest czy jej wkońcu się pozbyłyśmy. smakują jej te produkty. za parę dni idziemy do lekarza, zobaczymy co on powie. super by było.

a dzisiaj na obiadek zrobiłam jej pierwszy raz pulpeciki(z piersi indyczej) w sosiku warzywnym. była bardzo zadowolona:-)
 
Cytat:
Napisał martusia_78

Joanno to jakis gotowy serek czy sama robilas ??
To jajko to surowe czy na twardo ??



Martusia sama robilam i oczywiscie z jajem ugotowanym na twardo:tak: JUla nie lubi rzodkiewki ale w tym wydaniu jej smakowalo:-)

Joanno jeszcze raz dziekuje za przepis.
Zrobilam i wszyscy sie zajadali oprocz mojego dziecka.
Chyba jej nie smakuje. Zje pare lyzeczek i wypluwa.
Bede jeszcze jej co jakis czas robic. Moze w koncu posmakuje.
 
reklama
Do góry