reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe pokarmy do diety maluszków:) kiedy i od czego zacząć

Wiesz co - mam pełne zaufanie do mojej pediatry :tak: Milka waży 7480 g i ma 66 cm (uradziła się maleńka). Przybiera na wadze prawidłowo, kupki robi normalne.
 
reklama
Shingle moj maly zaczal pic dwa tyg temu,ale domaga sie tego tylko raz dziennie a tez jest na modyfikowanym,wczesniej to plakal jak poczul cos innego niz mleko.Moim zdaniem dziecko musi sie przekonac do danej rzeczy i czasami trwa to naprawde dlugo,i tak jest z naszymi dziecmi.Moj maly co prawda pije ale tylko jeden rodzaj soczku,bo wszystko inne jest beee,a w dodatku soczek musi byc cieply,jak jest zimny to nie chce, tak samo jest z jedzeniem,narazie nasze dzieci nie chca jesc a przyjdzie czas ze zaczna,musimy cierpliwie czekac:tak:

Ja rozmawialam z lekarzem i mowil ze jak dziecko nie chce pic to mam go nie zmuszac,wiadomo mleko jest rozrabiane z woda wiec dziecko sie nie odwodni;-)
 
Bo nasze dzieci sa wyjatkowe,takie niejadki ale za to jakie kochane:-)nawet picie musza miec cieple,bo w innym wypadku buntuja sie haha
 
Moja mala tez malutko pije ale z lyzeczki to jej nawet niezle idziie i zaczela tak juz lepiej pic jakies3tyg temu...
Bylam dzis u lekarza i powiedzial, ze moge jej rozcienczac mleko- normalne mleko;) zeby wtedy moze lepiej pila.Proponowac jej czesciej jakis sok lub herbate.
 
Shingle, bardzo ladnie twoja mala wazy:) moj dla porownania wazy 7850 i ma 73cm, a je moim zdaniem duzo:) Wiec widocznie twojej corci to co je w tej chwili wystarczy. Kazdy czlowiek jest inny i musimy o tym pamietac, a nie sztywno trzymac sie jakis regul, norm:)
 
A mój ostatnio zje trzy łyżeczki obiadku a potem wypluwa a raczej wysuwa językiem to co mu podaje, jakoś nie zasmakowały mu zupki z dodatkiem mięska. Kaszki z chęcią zjada a najbardziej to lubi cysia.:tak:
 
To widze ze moj babel az za duzo wazy a osattnio balam sie ze za malo przybiera bo stoi w miejscu na 9 kg a ile ma dlugosci to nie wiem bo ta numeracja jest w caly swiat;p
jak sie dodaje fotki to bym cos wrzucila tylko wlasnie nie mialam pojecia jak
pzdr
 
reklama
Wiecie to moje drugie dziecko więc już nie świruję na maxa z tym jedzeniem. Mój Lolek jak był niemowlakiem jadł przecudnie, a potem Mu się odmieniło. Teraz jest wysoki i okrutnie chudy :-p Mała odrazu postanowiła nie jeść za wiele żeby później nie musieć się dietować :-D
 
Do góry