reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE POKARMY

U nas jest tak:
około 9.00 śniadanie kaszka owocowa
11.00 deserek lub danonek
13.00 obiad je już wszytskie nasze obiady
16.00 jako druga cząść obiadu - różnie i paróweczki i kiełbaski cielęce i jajecznicę i kanapki :)
potem owoce świerze, ale je tylko jabłka i winogrona
20.00 kaszka na dobranoc

Moja córa od wrzesnia nie pija mleka/kaszki butelką, je gęste łyżeczką :)

A kanapki to tak jak piszesz i z szynka i z serem i samym masłem ...
 
reklama
Dzieki!!! czyli nic nowego!!! No nie mam pomysłów, ale ona lubi najbardziej parówki cielece, to niech je co lubi i juz!!!

Ale wpadłam ostatnio na genialny pomysł i mieszam jej biały twarożek z dżemem, i na kanapki......bardzo jej smakuje!!!
 
JA zaczelam juz wprowadzac nowe jedzonko dla mojego synusia ktory ma 5,5 miesiaca liczylam ze bede karmic go sama piersia jeszcze przez kiesiac ale byl glodny bo to duzy chlopz=ak i chce jesc ale mam watpliwosci czy dobrze wprowadzam ta jedzonko :-(pozdrowionka dla wszystkich:-p
 
Do góry