reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE POKARMY

A Paulinka zjadla dzis kilka okruszkow drozdzowki !!!! Wiktor ja dokarmial i sie cieszyl ze wcina - normalnie jak to zobaczylam myslalam ze padne i ze smiechu i troche z wkurzenia, ale jak tu sie gniewac na Wiktorka, przeciez on zle nie chcial... a Paulina wyraznie sie oblizywala i miala chyba zwalke z calej sytuacji ;D ;D ;D
 
reklama
Nathalie pisze:
Wandziu to w końcu wirus czy bakteria, bo to zupeeeełnie dwie różne rzeczy. ;)

Natalia - ja tam z biologii dobra nigdy nie bylam ;D ;D ;D nie wiem :p hehehe no cos w kupce miala, nie wiem czy wirus czy bakteria no :p ale raczej nie ma jednak nic wspolnego z alergia, bo nadal pije kawke z mleczkiem, ostatnio jadlam platki na mleku na sniadanko, a skorka coraz ladniejsza ;D ;D ;D
 
Agnesa nie mam pojęcia dlaczego zaleca się zaczynać od owocków, bo to co piszesz ma sens ::) ale tak jak piszą dziewczyny, chyba jednak nie ma reguły ...

Gabi ja gotuję Żywiec Zdrój lub Dobravę ale dziewczyny gotuja też zwykłą kranówę, akurat nasza woda jest tragiczna, więc musimy kupować :(

A ja dziś zrobiłam z moją mamą eksperyment i dałyśmy Kamilowi zwykłą "dorosłą" zupę koperkową :-[ No i wtryniał z takim smakiem że szok ::) No i teraz myślę, czy można dawać takiemu brzdącowi taką zupę jak my jemy ??? Ta koperkowa nie była akurat na wywarze mięsnym, ale miała w sobie śmietanę i lane kluseczki ( jajko :-[ ), które zmiksowałyśmy. Kurcze, chyba nie powinno się dawać takiej zupy ??? :-[ Ale skoro jemu smakuje, a innej nie chce jeść ???
 
Bartys..jesli nic malemu nie bylo..to ok..ja tez przeporowdzam eksperymenty..wczoraj mlody dostal polizac sos pieczarkowy..tak mu smakowal az mlaskal a tam tez smietana..:)
 
Moje dziecię wypiło wczoraj odrobinę soku marchwiowego z butli. W normie jest już pół słoika owoców, niemal codziennie, dzisiaj tylko było mniej, bo była marudna. Za to kosztowała gotowanego ziemniaka. Otwierała buziaka aż miło. No i troszkę zupki z cielęcinką dostała, ale dosłownie kilka łyżek. Zawsze to jakiś postęp i koniec z zaparciami, jest kupa częściej.
 
Bartys - jak do jutra wieczor nic mu nie bedzie, tzn ze nic mu nie bedzie ;D ;D ;D Tak mysle :) I sie wcale nie dziwie ze mu bardziej smakowala :)
 
Wanda..dokladnie..jak nic mu do jutra nie bedzie to ok..ja tak sprawdzam nowosci na ALu..:D ..ale nie dostaje pozniej tego codziennie tylko co 3 dzien..:)..

a co do Sliwek to my juz je probowalismy prawie 3 miesiace temu i Al ich nie lubi bo da kwasne
 
reklama
Do góry