reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

reklama
no bartek tez juz po tej biegunce wrocil do formy. chociaz mimo choroby jadl ladnie ;-)

tylko budzi mi sie wczesniej, bo szybciej jasno sie robi ;-) :-)
 
dałam dziś Agatce pół małego ogórka kiszonego (własnej produkcji ;)) KOGA namówiłaś mnie :) - wcięła od razu sporo, strasznie jej smakował, później wytrąbiła 80ml soczku (dzienna norma:-D) i zjadła spory obiad - apetyt jej wraca:happy:
 
ogórki .......patryk jakby mógł to by tonami zjadał:-D :-D
dałam mu dwa razy to tylko skórke zostawił ...cały środek wymiętosił i spałaszował;-) :-D

a u nas ostatnio kiwi na topie .......za jednym podejsciem jedno kiwi znika w buzi Patryka .....tylko sie mu uszy trzesą:-) ;-) ....pewnie zjadłby jeszcze wiecej .........ale mu nie dam ......nie ma szans:-) ;-) ;-)
 
Łukaszek najchętniej jadłby zawsze wtedy, kiedy ja albo przychodzące do nas dzieci. A jak się domaga gagatek jeden - na szczęście udaje się przy dzieciach jedzących np. chrupki smakowe - podać zwykłe chrupeczki kukurydziane. Dodam, że dzieciątka bardzo chętnie podzieliłyby się z moim synkiem wszystkim, co akurat jedzą. Czujność na pełnych obrotach :tak:
 
Antoś także zjadł ogórka kiszonego.....dałam mu na pierwszy raz pół ogórka...bardzo mu smakował:tak: :tak: :tak: a dzisiaj spróbujemy dać mu truskawki:tak: :tak: :tak: a i dodam że wczoraj zjadł kawałeczek swojego tortu urodzinowego i ...domagał się jeszcze więcej...:tak: :tak: :tak:
 
ja po uczuleniu na gluten mam pietra z wprowadzaniem nowości, może jutro spróbuję z jajecznicą...
 
Milutek też już po próbach z ogórkiem ...... uwielbia :)
ugotowałam mu też zupkę ogórkową i chętnie ją je, mam tylko problem z zagęszczeniem jej. Zagęszczam kleikiem ryżowym, a wy czym zagęszczacie zupki???
W sobotę podczas imprezy utodzinowej D. dał mu do spróbowania urodzinowego tortu :) Milutek zachwycony, bardzo mu smakowało.

A dziś już jadl z nami nasz obiad, mimo że dopiero co skończył swój. Bardzo go interesują nasze talerze i nic nie możemy bez niego zjeść :szok: Na szczęście dziś nie było nic niedozwolonego za bardzo dla Miłoszka więc troszkę zjadł od nas - ryz z piersią z kurczaczka z miesznką hortexu "warzywka na patelnię - cukinia, marchewka i inne dobra" oj mniam jak miłek się zajadał, nie obyło się też bez wsadzenia łapek w mój talerz (dwa razy dała się tak zaskoczyć przez niego) :)))
a i jeszcze dojadałam dziś sałatkę owocową z wczorajszych Miłkowych urodzin i Miłek też baaaardzo chciał - dostał brzoskwinki, bananka, winogronka bez skórki i pestek i kawałeczek ananasa...
 
Kuba podczas swojej urodzinowej imprezy wtrąbił delicje - jaka wróciłam z kuchni pozostały tylko ślady zbrodni na buzi i rączkach - zrobił to expresem bo ja tyko robiłam kawe a J. nawet nie zauważył - Klaudia ( niecałe 2 latka) była tak dobra i podzieliła się ze swoim ulubionym kuzynem ciachem oczywiście pod stołem żeby ich za szybko nie przyłapano na zbrodni.
 
reklama
Mateusz podczas imprezki urodzinowej skosztował tortu - a jak mu smakował:-) Nie dziwię się bo rzeczywiście był pyszny. Jak tylko będę miała czas to wkleje zdjęcie torciku.
 
Do góry