reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wracamy do formy i figury

ja kosmetyki dla siebie, małego i suplementy kupiłam w aptece internetowej melissa, niektóre rzeczy np. femibion mama, czy omegamed pregna były o ponad 50% taniej niż mój mąż zapłacił w stacjonarnej aptece. sama byłam w szoku, że jest aż takie przebicie cenowe
 
reklama
Kurcze, ja na palmersa mam uczulenie. Nie wiem co jest w ich składzie i czy na wszystkie kosmetyki, ale te co przetestowałam to powodują u mnie natychmiastową wysypkę. Chyba na razie zostane przy oliwce, ale muszę o czymś ujędrniającym na biust pomyśleć, co by nie obwisł po karmieniu za bardzo.

Z wagi zostało mi jeszcze jakieś 4,5 kg do punktu wyjścia, ale mam szczerą nadzieję zgubić trochę więcej.:tak:
 
Dziewczyny jak u was z KG po porodzie ...w dniu porodu wazylam 96kg teraz 84 minelo 2 tygodnie waga wyjsciowa byla 74kg ..Obawiam sie ze mi zostanie:((( Myslicie ze jeszcze spadnie?opuchlizna juz zeszla..nie karmie piersia wiec bedzie trudniej...
 
Phel - a co Ty sie waga przejmujesz? Przy takich stresach szybko zleci. Ja to widze po sobie. Przez pierwszy tydzien nie mialam ochoty na jedzenie. Jadlam tylko w mcdonaldzie, ktory byl kolo szpitala we wroclawiu. Teraz cos zaczelam jesc, ale jako tako nie mam ochoty ani czasu. Biegam za Antkiem. Staram mu sie poswiecac duzo czasu. Waga sama zleci.. zobaczysz. Ja nawet nie wiem ile waze. W szpitalu wazylam 72kg.


Na skore na brzuchu i piersiach polecam balsam poporodowy z musteli. Uzywalam przy Antku i uzywam teraz. Brzuch mi sie juz schowal. Zostala tylko opona, ktora mam nadzieje sama zniknie. Przy Antku robilam juz brzuszki.. teraz nie mam czasu..Dwa razy zrobilam po 300 i tyle.
 
Ja niestety jakoś słabo zrzucam te kg:// w sobotę w szpitalu wazylam 70 kg czyli zeszło 6 kg dopiero:/ mam nadzieje ze będzie szło szybciej! A rozstepy zrobiły mi sie na boczkach:/ nie dużo po kilka na szczescie. Używam na nie ja&mama z AA. Oby pomogło :cool:
 
Phel - ja dopiero teraz doczytalam, ze schudlas 12kg w 2 tygodnie!! Na co Ty narzekasz. Ja 24h po porodzie mialam 72/73.. a na ip mialam 76. Nawet jezeli schudlam teraz to max 5kg. Na pewno nie 12.
Jutro nie jedziemy do malego i od rana bede robila porzadek w ogrodku rodzicow. Pewnie kilka kcl spale.
 
Witam Was,

Mi po cc została nieładna obwisła skóra na brzuszku- karmie piersią, a w zasadzie odciągam, gdyż mały mnie strasznie pogryzł w szpitalu, wiem, że ćw fizyczne raczej niewskazane,ale ten żel z MUsteli pomógłby mi, na taką skórę jak myślicie????

Mam jeszcze jedno pytanie strasznie boli mnie kręgosłup, aż łzy napływają mi do oczu...polecacie coś??? Pozdrawiam ciepło:-)
 
reklama
Hania - ja o brzuch z zasady bardzo dbam. Przed ciaza smarowalam balsamami nawilzajacymi.. w trakcie ciazy najpierw balsamem nawilzajacym musteli, a pozniej kremem przeciwko rozstepom. Teraz uzywam balsamu poporodowego. Skora jako tako juz sie 'wciagnela' i nabiera coraz bardziej na elastycznosci. Mustele pewnie bede uzywac z 1-2 missiace, a pozniej kupie jakis balsam ujedrniajacy. Po pierwszej ciazy skora wrocila do stanu wyjsciowego. Teraz mam nadzieje bedzie podobnie. Najwiecej chyba zalezy od samej skory. Nawet najlepsze kosmetyki nie pomoga, jezeli skora nie bedzie chciala wspolgrac...
 
Do góry