reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wracamy do formy i figury

mi zostało 3 kg... spodnie niby dopnę na siłę, ale brzuch jest galaretowaty i tak nieładnie wypływa górą:baffled:

zastanawiam sie, czy 3 tyg po porodzie sn można już robić brzuszki?

Pasa użyłam może ze 2x, czuję się w nim jak w zbroi... to już wolę poćwiczyć:cool2:
 
reklama
A ja niestety "dorobiłam" się rozstępów na piersiach. Wieczorem nic nie było a rano całe pocięte. to było pierwszej nocy jak Mała 7h spała.
 
Ja w ciązy przytyłam 10kg, a już spadło ze mnie 14. Chyba stres zrobił swoje. Brzuch mi tylko wisi, muszę zacząć smarować się chyba jakimś kremem. Co polecacie?
 
Kruczka ja smaruje się ziają.

Nef tez się zastanawiałam nad brzuszkami. Na pewno trzeba zacząć łagodnie np. napinając mięśnie na pare sekund. Ale chyba z prawdziwymi brzuszkami to poczekam do wizyty kontrolnej i się lekarza zapytam.
 
ja to chyba połączę wszystko, krem z Ziaji, pas poprodowy i ćwiczenia na brzuch i piersi :-)
ja z kolei na oddziale słyszałam, że spokojnie można nosić pas, zakładać go na leżąco, że niby pomaga obkurczać się i chodzić w poprawnej postawie przy wciągniętym brzuchu :-)
aaaa i pamiętam, że przy pierwszym synu ćwiczyłam brzuszki i hula-hop i starczyło, z tym, ze miałam takie hula-hop z wypustkami masującym od wewnątrz i wydaje mi się, ze widziałam takie ostatnio na reklamie Sellgrosa :tak: muszę skoczyć zobaczyć
 
Ja nie mam pojecia ile waze, ale w spodnie sprzed ciazy jeszcze nie wejde. Brakuje ciut ciut.
Robie co drugi - trzeci dzien po ok 500 brzuszkow i to od dobrych 3 tygodni. W pierwszej ciazy tez robilam juz 2 tyg po porodzie.
Brzuch smaruje mustela i mleczkiem ujedrniajacym garniera, bo takie mam jeszcze sprzed ciazy.
 
witam:-D

ja w ubrania wchodzę sprzed ciąży, na rozmiar też nie narzekam najgorsza tylko ta galaretowa i obwisła skóra na brzuchu aż mi się ryczeć chce. Smaruję się cocobutter i z erisa - pharmaceris balsam ujędrniający po porodzie . Póki co z ćwiczeniami jeszcze czekam do wizyty kontrolnej. Wczoraj była położna i mówi do mnie, że czas zacząć myśleć o jakiejś gimnastyce i działalności rozrywkowej z M:sorry: on by pewnie chciał , a le przeraża mnie ten mój wygląd. Sama siebie nie akceptuję , a co dopiero skusic się na przytulanki z tym brzucholem:zawstydzona/y: dobrego dnia
 
reklama
smile ty mi tu takich herezji nie pisz o tych brzuszkach... ja wczoraj zrobiłam.... 10...:szok::-D i miałam dosyć:-D trochę też pokręciłam bioderkami + inna gimnastyka, a dzisiaj boli mnie coś w krzyżu:eek:
 
Do góry