reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

No to ja tez napisze. Pomiary z dzis rana. 13/14 tydzien.
waga 65kg (bez zmian)
pas 78cm(+2 cm)
udo 57cm(+1cm)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Też chciałam się podzielić z wami moimi wymiarami na dzień dzisiejszy,troszkę mi się pewnie utyło tu i tam ale dokładnie nie wiem ile bo przed ciąża nie robiłam pomiarów:-). Ale brzuszek zaczyna być powoli widać i bardzo mnie to cieszy.

A wiec moje wymiary,bardzo szczegółowe :
biust- 93 cm
pas (na linii pępka)-83 cm a w najszerszym miejscu 89 cm :tak:
biodra-99 cm
uda- 54 cm
waga-60,5 było 58,5

Dodam że niczego sobie nie odmawiam,a ochotę na słodkie mam cały czas :tak:
Pozdrawiam czerwcowe mamusie :happy2:
 
U mnie na razie waga + 3 ale brzuszysko ogromniaste, okrągłe jak pieczarka:). Wigilii też się nie mogę doczekać, choć nie wiem jak będzie z apetytem - najbardziej mi dopisuje rano i przed południem, wieczorem już niewiele potrafię zmieścić - może to lepiej.
 
Ja ciąże zaczęłam niestety z nadwaga.
Ale od kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży zaczęłam na poważnie zdrowo się odżywiać. Do tego doszły jeszcze mdłości, które bardzo ograniczyły moje dawne możliwości żarłoka. :-) Dziś zaczął się 13 tc i na wadze -2kg a brzusiu już bardzo widoczny.:-)
 
Ladne wagi i ladne rozmiary moja panie :-)

U mnie waga dalej na +2kg :-) nie pomierze sie bo niestety cm brak w moim domu ;-)
Brzusio coraz wiekszy :-) Cieszy mnie to :-)
 
A mój brzusio jak nie rósł tak teraz zaczyna troszkę pobolewać i taki dziwny jest. No chyba faktycznie rośnie:-D nie mogę się doczekać jak będzie już duży i tak do końca uwierzę że mieszka tam nasze maleństwo:-)
 
to mój pierwszy pomiar brzuszka i pierwszy szok pas-84 cm a jeszcze 3 miesiące temu było 66 -dzidzia rośnie waga - przybyło mi 3 kilo ,
 
Ja to chyba przybrałam najwięcej

wymiary przed wymiary na dzień
ciążą dzisiejszy
- obwód pasa66 -86
-ob bioder 89 -96
-ob w biuście 89 -96

przed ciążą waga mi skakała 50/ 52 ważyłam tyle bo nagromadziłam w ciąży którą straciłam w czerwcu a na początku tego roku ważyłam 48
a teraz 56 a ostatnio nawet jak najem się i leniu****ę to 57 to dopiero przyrost ostatnio przymierzam spódniczki które zjeżdżały mi z tyłka i ciągle się okręcały bo miały dużo luzu to teraz zatrzymują mi się na udach i koniec dalej nie wejdą. Trochę się rozpędziłam no nie teraz ćwiczę trochę aby waga choć na jakś czas się zaczynała niech tylko brzusio rośnie.
 
A u mnie dziś 12t3dc i waga 56 kg...apetyt powoli wraca więc niedługo zaczne nadrabiać bo jak do tej pory -2kg

wymiary:
biodra 91cm (-3cm)
pas 78cm (+10cm)
piersi 90cm (+0)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A mnie właśnie ubyło 0,5 kg troszkę się martwię,ale chyba nie potrzebnie bo apetyt taki sam mam :] . Rozmawiałam ostatnio z moja położna,która chciałaby żebym przytyła najwyżej 11-13 kg , też bym tak chciała ale nie wiem czy to możliwe bo jak tak patrze na koleżanki to tak średnio po 20 kg przybierają. Położna zaleciła niejedzenie słodyczy,rzeczy mącznych i soków w kartonach bo to sam cukier,tylko że ciężko jest mi sobie tego odmówić:-).Wcześniej jakoś nie przepadałam za słodyczami i za fast foodami a teraz mogłabym jeść to na okrągło , też tak macie??
 
Do góry