Boze nie straszcieJa mialam caly czas 39..To dobrze, ze mi po Lolu nie urosla...Jejku 40 koszmar jakis Buuuuuuuuuuuuuuu.
To ja wole miec wielki i obwisly brzuch...........
Ale ja mam 171 cm wzrostu i to jakoś tak znika
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Boze nie straszcieJa mialam caly czas 39..To dobrze, ze mi po Lolu nie urosla...Jejku 40 koszmar jakis Buuuuuuuuuuuuuuu.
To ja wole miec wielki i obwisly brzuch...........
Ja mam 164 i najwieksza noge w rodzinieJa mam 39-40... To taka tragedia?...
![]()
Ale ja mam 171 cm wzrostu i to jakoś tak znika![]()



No mnie urosła...nie panikujcie jak Wam do tej pory nie urosła to teraz juz nie urośnie...![]()
Prawie nic nie jadłam, dużo ruchu i tylko 1 kg
Jeszcze 9kg do wagi z przed ciąży... i chociaż z 5 kg do idealnej wagi
U mnie w końcu coś drgnęło -1kg ale kosztowało mnie to wieeeele pracyPrawie nic nie jadłam, dużo ruchu i tylko 1 kg
Jeszcze 9kg do wagi z przed ciąży... i chociaż z 5 kg do idealnej wagi
![]()