reklama

Wracamy do formy :)

Temat na forum 'Grudniowe mamy 2010' rozpoczęty przez Wiolcia_6, 26 Październik 2010.

1. Wiolcia_6

Wiolcia_6 Grudniówka 2010 :)

Grudniówki, które jako pierwsze się rozpakują piszcie czy udało się zostawić część kilogramów na porodówce? jak potem wygląda u Was spadek wagi i powrót do formy sprzed ciąży? jak radzicie sobie ze skóra na brzuchu, z cellulitem i rozstępami?? A może stosujecie jakąś specjalną dietę, która ma przyśpieszyć gubienie kg??

2. kasiarem1

kasiarem1 Fanka BB :)

w szkole rodzenia kobitka mówiła zeby chodzić po porodzie małymi kroczkami wyprostowanym i wciagac brzuch

3. reklama
  4. Wiolcia_6

Właściwie to ma sens bo nieraz czytałam o tym, że jeśli sie garbisz to mięśnie brzucha robią się sflaczałe, i dobrze jest siedzieć prosto i wciągać brzuch :tak:

5. ewwe

ewwe Fanka BB :)

albo jak się długo stoi , to można stać z miednicą "wypchniętą" do przodu... jeżeli w ogóle o ćwiczenia chodzi to polecam callanetics...

6. Elena

Elena Grudniówka 2010

Dobry temat. ;-) Ja duzo nie będę miała do schudnięcia,ale i tak mam zamiar wrócić do dawnej wagi.

7. Wiolcia_6

Dziewczyny ile po cc można stosować gorsety wyszczuplające?? Ja zaczynam walkę powoli o figurę, póki co to kremy na brzuch i Palmers na rozstępy oraz oczywiście odpowiednia dieta.

8. myangel

myangel Mamusia 01'07 i 11'10

Ja "zostawiłam" na porodowce 7 kg czyli do zrzucenia zostalo mi 10... Niezły wynik w porowaniu z pierwszym razem kiedy na porodwce zostawiłam tylko 3 a zostało do zrzucenia 20... Ja na razie intensywnie nawilzam okropnie sucha skore na brzuchu - oliwka. Na szczescie w tej ciazy nie przybył mi zaden nowy rozstep ( w poprzedniej stosowałam okropnie drogie kremy i wyszly teraz tylko oliwka - zuzylam 3 opakowania oliwki Johnsona w zelu i nic, czyli to nie zalezy od tego czym sie smaruje). Gorset wyszczuplajacy posiadam ale na razie dam sobie spokoj, moze za jakies 4 tygodnie pomysle o tym, zeby go zalozyc. Na razie nie czuje sie tragicznie, trzeba sobie dac troche czasu na dojscie do siebie :)

9. madziara158

madziara158 Grudzień 2010

Podobno na samym początku, zwłaszcza po cc, lepiej owijać się bandażem elastycznym niż nosić gorsety. Ale o wszystkim musi zadecydować położna.

10. reklama
  11. *Yvona*

*Yvona* Fanka BB :)

wg mnie to po cesarce nie ma co od razu szalec niech sie dobrze zagoi rana, zreszta po nacieciu krocza tez nie zaczyna sie od razu cwiczyc zeby sie szwy nie ponaciagaly . Mi po pierwszym porodzie polozna mówiła: nogi przy sobie, wstawac delikatnie zebys potem dalej "tam atrakcyjna" była ;) ...

12. sarka

sarka trójkowa mama

Wiolcia daj sobie te 6 tyg. niech się macica po swojemu obkurczy, potem bedziesz miała jasny obraz ile zostało faktycznie bo teraz to jeszcze niec nie widać

Poleć forum