reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

reklama
Wiolcia daj sobie te 6 tyg. niech się macica po swojemu obkurczy, potem bedziesz miała jasny obraz ile zostało faktycznie bo teraz to jeszcze niec nie widać
to jest bardzo dobra rada.
Bardzo b y się chciało od razu po porodzie wyglądać tak jak przed ciążą. Niestety tak się nie da. Skoro ciało zmienia się przez 9 miesięcy to też musi mieć czas na powrót do normy.
 
dokladnie, ja po Juli miałam brzuch jak w 6 m-cu przez caly polog....
ja tak samo po Oli. Dzidziu w brzuszku nie było a ja nadal długo długo w ciążowych spodniach chodziłam. Rodziłam w styczniu. W maju już było tak jak przed ciążą a później to już wyschłam. W ciąży dobiłam do 21 kg
 
Dzięki dziewczyny za wiadomość, faktycznie lepiej poczekać z tymi gorsetami. Póki co skupie się na wklepywaniu kremów :-) Dziewczyny po cc czy u was koło rany też robią się twarde kulki??
 
Dzięki dziewczyny za wiadomość, faktycznie lepiej poczekać z tymi gorsetami. Póki co skupie się na wklepywaniu kremów :-) Dziewczyny po cc czy u was koło rany też robią się twarde kulki??



u mnie nic nie ma, maz mnie ogladał wczoraj, mówil, ze w jednym miejscu jest male zgrubienie, taka jakby kieszonka ale reszta blizny jest gładka jakby miała kilka tygodni... Moze jesli Cie coś niepokoi umów położna na wizyte? Była juz u Ciebie polozna?
Do mnie dzwonila jeszcze jak w szpitalu byłam i juz na nastepny dzien w domu - "siedziała" godzine i obejrzała mnie i malego ze wszystkich stron mimo, ze dzien wczesniej ze szpitala wyszlismy.
 
u mnie też niewiele spadło:(
z 14, które przybrałam, spadło tylko 6kg...
macica nadal jeszcze wysoko (pod pępkiem)

myangel u mnie też położna była wczoraj, czyli dzień po powrocie do domku i zrobiła przegląd mi i Oliwce
ja na razie nie walczę z kg, jestem na to zbyt obolała i osłabiona... poza tym i tak niewiele mogę jeść...małą strasznie męczą gazy...mam nadzieję, że to tylko przyzwyczajanie jelitek do trawienia, a nie jakieś zaczątki kolek
 
U mnie położna jeszcze sie nie pokazała a już mam duzo pytań do niej :dry: Młodego męczy rumień noworodkowy a do tego zaczęła mu schodzić skóra z rączek i stóp :baffled: Ze względu na rumień nie pozwolono mi używać żadnych oliwek ani kremów i schodzenie skóry jest chyba tego efektem.

Co do figury to od pierwszego dnia po cesarce musiałam wszystko dźwigać, chodzić itp. więc szybko doszłam do siebie i pewnie dlatego mam -10kg aleee do zrzucenia pozostało jeszcze 15:sorry2: najbardziej ubolewam nad brzuchem a i z tyłka pasowałoby zrzucić więc nie mogę się doczekać końca połogu.
 
reklama
u mnie też niewiele spadło:(
z 14, które przybrałam, spadło tylko 6kg...
macica nadal jeszcze wysoko (pod pępkiem)

myangel u mnie też położna była wczoraj, czyli dzień po powrocie do domku i zrobiła przegląd mi i Oliwce
ja na razie nie walczę z kg, jestem na to zbyt obolała i osłabiona... poza tym i tak niewiele mogę jeść...małą strasznie męczą gazy...mam nadzieję, że to tylko przyzwyczajanie jelitek do trawienia, a nie jakieś zaczątki kolek


Moja macica juz chyba obkurczona bo brzuch mam cały miekki aleto pewnie dzieki tym zastrzykom, ktore dostawałam w brzuch - nie były mile gorsze niz to wklucie w kregoslup ale przynajmniej sa efekty :)



U mnie położna jeszcze sie nie pokazała a już mam duzo pytań do niej :dry: Młodego męczy rumień noworodkowy a do tego zaczęła mu schodzić skóra z rączek i stóp :baffled: Ze względu na rumień nie pozwolono mi używać żadnych oliwek ani kremów i schodzenie skóry jest chyba tego efektem.

Co do figury to od pierwszego dnia po cesarce musiałam wszystko dźwigać, chodzić itp. więc szybko doszłam do siebie i pewnie dlatego mam -10kg aleee do zrzucenia pozostało jeszcze 15:sorry2: najbardziej ubolewam nad brzuchem a i z tyłka pasowałoby zrzucić więc nie mogę się doczekać końca połogu.

Adasiowi tez schodzi skorka ale my smarujemy oliwką... On w ogole jesli chodzi o jego skore ma objawy przenoszenia troche ale to pewnie efekt tego, ze siedzial w brzuchu troche na sucho.

Wiolcia czy Ty nie wiesz, ze nawet do 3 m-cy po cc nie powinnas nosic niczego co wazy wiecej niz 5 kg??? :crazy::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry