reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

reklama
wiolcia ja dzisiaj przymierzyłam swój dopasowany płaszczyk z zeszłego roku...szok w cyckach to brakuje mi chyba z metr do zapięcia:/// z resztą w brzuchu też... trzeba będzie zainwestować w przejściówkę:/
 
wiolcia ja dzisiaj przymierzyłam swój dopasowany płaszczyk z zeszłego roku...szok w cyckach to brakuje mi chyba z metr do zapięcia:/// z resztą w brzuchu też... trzeba będzie zainwestować w przejściówkę:/

ja własnie w cyckach sie nie mieszcze moze nie z metr ale z poł napewno :p natomiast w brzuszku bez problemu sie dopinam
Ps. zostało mi jeszcze 6 kg wiec chyba nie jest zle, gorzej z roztepami bo sa wszedzie ;/
 
No to ja chyba najgorzej :( Nic nie chudnę, tyle co zostawiłam w szpitalu i waga ani drgnie :( Została mi dycha do wagi sprzed ciazy ale nie ukrywam, ze chciałabym zrzucić z 15 :((((
 
myangel damy radę :) Mnie pozostalo 12 ale nie ukrywam, że przydałoby się zrzucic chociaż z 17 :)) Wspólnymi siłami damy radę ze wszystkim :)

Olcia mój biust też nie mieści się w żadne płaszcze. Póki co nie wychodzę z domu ale jak zaczną się spacery to nie wiem w czym będę chodzić:/ Tak jak piszesz - trzeba zainwestować w przejściówkę:/

gwiazdeczka o rozstępach, które są wszędzie moge dyskutować godzinami:/

renczysia już niedługo będziesz narzekać razem z nami :)
 
myangel damy radę :) Mnie pozostalo 12 ale nie ukrywam, że przydałoby się zrzucic chociaż z 17 :)) Wspólnymi siłami damy radę ze wszystkim :)


Oby...


Olcia ja tez mam ten problem... w biuscie i biodrach nie mogę się dopiąć...

A co do kg. to obawiam sie, ze znowu bede zrzucała kilkanascie m-cy tak jak po Julci, praktycznie wzielam sie za siebie dopiero jak skonczylam karmic i wtedy faktycznie schudłam 12 kg w 7 tygodni. Chciałabym juz wskoczyć w jeansy sprzed ciazy i dopasowany sweterek :)
 
reklama
juz niedlugo wszystkie bedziemy narzekac ;)
ja sie strasznie boje, ile mi zostanie do zrucenia. z Nina przytylam tylko 15 kg i w sumie po miesiacu od porodu wszystko zrzucilam. teraz mam juz 16,5 kg (37 tc), a i latek troche wiecej, wiec tak latwo pewnie nie bedzie :(
 
Do góry