reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy:-)

Ja jak narazie zrzucilam 8,5kg. Do 63kg, bo taka byla moja waga wyjsciowa zostalo jakies 4,5-5 kg. Ale chciałabym dobrnąć do 60kg.

Na dzien dzisiejszy wydaje mi sie,ze brzuch na tym etapie i tak mam ladniejszy niz przed ciaza i wyglada na to,ze juz nie bedzie takiej oponki jak kiedys;) ( obym sie nie pomylila;) )
 
reklama
Ja szlam do porodu z waga 77, teraz jest 66. Do mojej wagi sprzed ciazy zostalo 7kg a do wymarzonej okolo 10 albo i 12. Mam okropny brzuch! Taki flak poki co....
 
U mnie zostało 4 kg do wagi początkowej, w boczkach mi zostało i we flaczku skóry na brzuchu ;-) Za późno zaopatrzyłam się w majtki ściągające myślę. Też będę chciała ruszyć na basen jak Wojtuś podrośnie- marzą mi się takie zajęcia z dzieciaczkami :tak:
A jak tam dziewczyny z rozstępami? Ja mam taki jeden brzydki na brzuchu i tyle...ufff...chyba to smarowanie w ciąży pomogło.
 
mi do wagi z przed ciązy zostało 5+ ale chciałabym zrzucić z 10.. więc mam w planach siłownię albo fitness i basen jak mały podrośnie tylko że u mnie w mieście jest tylko z wodą chlorowaną a podobno z takim maleństwem to się powinno chodzić na basen z wodą ozonowaną... więc sama nie wiem.. mój gin powiedział ze poszedł by na basen z dzieckiem powyżej roku!!! ale to chyba już przesada..

ogólnie to nie mam też jakiegoś wielkiego apetytu i mało jem i boje się że mleko mam przez to mało wartościowe możliwe to??

a używacie kremów na celulit?? ja mam na udach i chciałabym używać ale nie wiem czy można??
 
u mnie też -10kg, więc pozostało do zgubienia ok.5kg ale jak tylko mi lekarka pozwoli ruszam na siłownię 3x w tygodniu i na pewno szybko zgubię mi nawet nie chodzi o kilogramy, ale o to by ciało było znowu jędrne, w domu wiem że sie nie zmobilizuję do ćwiczeń więc wybieram się na moją ulubioną siłownię obok domku, a tatuś będzie niańczył synka.
Tez niedaleko mam zajęcia fitness z bobasami, więc może kiedyś spróbuję...no i od 3 miesiąca basen obowiązkowy, ale to już tatuś się zdeklarował. Co do rozstępów to u mnie chyba tez smarowanie przyniosło skutki, bo nie mam ani jednego
 
Ja wyszłam na 0 z moimi kilogramami po porodzie...w sumie już w czwartek po porodzie jak się ważyłam wyszłam na wagę wyjściową przed ciążą...Nie powiem chciałabym zgubić dodatkowe 3-5 kg, ale i tak się cieszę, że nie został mi żaden nadbagaż;-)
 
Ja wyszłam na 0 z moimi kilogramami po porodzie...w sumie już w czwartek po porodzie jak się ważyłam wyszłam na wagę wyjściową przed ciążą...Nie powiem chciałabym zgubić dodatkowe 3-5 kg, ale i tak się cieszę, że nie został mi żaden nadbagaż;-)

Ola, u Ciebie tak akurat chyba nie bylo mozliwosci bys nie zrzucila tych 2 czy 3 kg, które przybyły Ci w ciąży;)

Co do rozstępów, to nie zauważyłam jeszcze zadnego i mam nadzieję,że już tak zostanie.
 
Bafinka ja na cellulit używam perfecta mama ,uzywalam go juz w ciazy. Rozstepow na szczęście nie mam, ominęły mnie podobnie jak w poprzedniej ciazy.
Ja z Majcia chodziłam na basen od 3 miesiąca. Po roku to chyba przesadna ostrożność jak dla mnie...
 
reklama
Do góry